Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ITCompozer

Internet w T-Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od paru miesięcy jestem posiadaczem usługi Tandem w T Mobile z racji tego, że korzystam z internetu tego providera w tablecie jak i w smartfonie.

Zauważyłem pewien problem otóż jak internet z H+ przełączy mi się na 3G w każdym z urządzeń, wtedy nie działa mi internet, nie wczytuje się żadna strona, wyskakuje informacja, że są problemy z połączeniem, czy u Was też są obecnie podobne problemy? Czy ten net działa tak kiepsko czy to indywidualny problem? Zgłosiłem już to do T-Mobile.

 

Czekam na Wasze spostrzeżenia :-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jak daleko jest nadajnik od Twojego miejsca zamieszkania* oraz co jest w okolicy, jeżeli daleko plus jest potencjalnie mocno obciążone to nic na to nie poradzisz.. Chyba że bawić się w jakieś anteny zewnętrzne kierunkowe.

 

*beta.btsearch.pl > w filtrze lokalizacji UKE > sieć T-mobile > standard UMTS. PPM na BTSie oblicza odległość..

 

Ogólnie też ostatnio miałem problem z jednym z ich nadajników i przez kilka dni w ogóle nie mogłem korzystać z internetu w pracy. Musiałem się przełączać na Playowskie nadajniki z ponad 4km, było wolno ale działało, bo nadajnik T-mobile mam po drugiej stronie ulicy. Napisałem do nich że im się zepsuł nadajnik. Po ponad 2 tyg odpisali z pytaniem o szczegóły, ale do tego czasu problem się rozwiązał sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że jak w tablecie przełącze na Heyah Internet to działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...