Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

darench

Zestaw z części używanych - 1200 PLN (grafa już jest)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje złożyć peceta, który by ogarniał nowsze gierki. Posiadam już dysk (1TB), napęd oraz karte graficzną (Palit GTX750Ti OC StormX 2GB). Interesują mnie części używane ale mogą pojawić się też niektóre nowe. Kwota to około 1200PLN z możliwym delikatnym przekroczeniem, jednak tylko wtedy gdy naprawdę będzie warto

 

Zastosowanie komputera: Przeznaczony tylko grze.

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 1200PLN z delikatnym przekroczeniem.

Których części potrzebujesz?: Zestaw bez monitora, dysku, grafiki, napędu.

Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie interesuje mnie to.

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?

1280x1024 LG L1752S W planach zmiana na coś większego po nowym roku. Delikatne sugestie jak najbardziej za

Specjalne wymagania: Nie gra dla mnie roli czy głośny czy cichy, ważne by się sprawdzał. Interesują mnie najnowsze tytuły, wystarczy, że będą śmigać na wysokich. Nie muszę mieć włączonych PhysyX, FXAA czy innych zabójców

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Napęd LG, dysk twardy Seagate 1TB oraz karta graficzna Palit GTX750Ti OC StormX 2GB (NIE DUAL).

Własna propozycja zestawu: Pewnie jakiś procek I5, bo I3 z 2 rdzeniami raczej nie podoła.

Inne: Szykuję się pod Wiedźmina 3 ale również inne nowsze tytuły. Czy karta graficzna da radę? Ewentualnie możliwa sprzedaż (nie posiadam gwary ani pudełka, ale praktycznie nówka, stan idealny - brak czasu.) Na co w późniejszym czasie wymienić? Interesuje mnie tylko nVidia.

Pamięć RAM najlepsza to taka, która ma wysokie mHz a niskie CL?

 

Mam nadzieję, że poradzicie. Moja wiedza jest w tym temacie dosyć skromna, a jak się na czymś nie znam to wolę samemu nie grzebać. Ma posłużyć troche czasu, wymieniać chcę go dopiero za hen czasu Jego rola to gry. Liczę na Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję taki sprzęt:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyrViooyk8pzS5RsopWMjU3NlTSUTK1NDcAUjBsYmiJzAVhU1NDMzQh$DhWRykzJ784GWQLyApDJFlDNNXofIImJ6fmJYINtgAJmRugGGaKrgVThKAFxaW5QAuUDCEWFCWWJPpnF6UWg4SMoAK!manFmanJVXkQhQZ6hsZAmfLsnMSU8JzE4rxKoLCBUi0ADypKqQ**

Niestety w tej cenie cudów nie będzie, wystarczyło po prostu na podstawowy model i5.

Do tego bierzesz swoje podzespoły i z takim wiedźminem3 nie powinno być problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...