Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wirmo

[zgłoszenie do admina]Błąd uniemożliwający zalogowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z rok temu zgłaszałem tutaj problem że nie mogę się zalogować na forum z telefonu. Zmieniłem sobie hasło, a stare problematyczne podałem adminowi i powiedział że w przyszłości podziałają bo nie mają urządzenia na wp.

Hasło zmieniłem i działało, ale.. parę dni temu chciałem zalogować z innej przeglądarki i system nie przyjmuje mojego hasła z pod PC-eta. Tutaj pod FF jestem zalogowany na stałe, ale jak wygaśnie ciasteczko to mnie wyloguje i nie będę mógł się ponownie zalogować. Dlatego też, chciałbym aby ktoś je zresetował i wygenerował mi tymczasowe wysyłając na email które mogę sobie zmienić.

 

I jak to w końcu jest z tymi hasłami.. Bo wychodzi na to, że pclabowy system nie czyta hasła w takim stylu.. no ale skoro tego nie robi to dlaczego takie przepuszcza ? I dlaczego najpierw działało i teraz znowu nie działa ? Może coś było zmieniane pod tym względem ?

 

 

Edit. Teraz już wiem na 100% że wina jest okna logowania. Spróbowałem zmienić hasło z pod mojego konta i udało się zmienić, przyjęło stare hasło.. ale to główne okno do logowania go nie przyjmuje.. czy może ktoś to naprawić ?

 

Moje stare hasło

 

4S¤â÷¢Û½¶XA7´½

 

Zróbcie tak aby się dało takim zalogować do systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...