Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Goblin950

SLI GTX 760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem GTX'a 760 od gigabyta. Zastanawiam się nad kupnem jeszcze jednej takiej grafy po to, by połączyć je w SLI.

Chciałem zapytać czy jest to wgl opłacalne i czy mój zasilacz SilentiumPC Deus M1 650w pociągnie dwie takie grafy.

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj to co masz i kup używkę 780gtx, najlepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając, że SLI nie w każdej grze działa poprawnie to tu problemem byłoby tylko 2GB/GPU. Trochę za mało do współczesnych produkcji i niezła sumaryczna moc GPU by się marnowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaką grafikę mi polecacie ?

Zrób tak jak powiedział Sideband sprzedaj 760 i kup jedną mocną używkę GTX 780 lepiej mieć jedną mocną kartę niż dwie średnie! (Zapewne on tak samo jak ja bierze pod uwagę pieniądze ze sprzedaży tej 760 + to co masz na drugą 760) na GTX 780 powinno starczyć w sam raz bo na 970 czy 780Ti już nie. http://allegro.pl/gigabyte-gtx-780-3gb-oc-version-windforce-3x-gwar-i4805826029.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj tą swoją grafike i kup użwywkę GTX780 albo nowego GTX970. Najlepiej na tym wyjdziesz bo 2GB ramu na GPU to już za mało żeby grać na max detalach. Wiem coś o tym bo miesiąc temu pozbyłem się sli z GTX680 z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...