Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Furionpl

Buty na zimę - do płaszcza.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Może labowicze będą w stanie doradzić.

Szukam porządnych butów na zimę, do płaszcza, jednak nie mam bladego pojęcia gdzie szukać.

Buty Ecco w sumie mi się podobają, ten model jest świetny klik

Poza tym Ryłko i Wojas...

klik

klik

A jaki jest Wasz gust?

Gdzie w tym roku kupiliście buty na zimę?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Co dzieje sie z dzisiejszymi facetami, jesli potrzebuja aby ktos utwierdzal ich w przekonaniu, nawet przed tak blacha decyzja jak zakup butow....

 

Kolego, chyba potrzebujesz wiecej czasu spedzac na silowni zamiast w centrach handlowych. Bo po takich dylematach widac, ze brakuje Ci testosteronu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ale właśnie chodzi o to, że nie mam czasu chodzić po centrach handlowych.

Jest to forum typowo dla facetów, proszę o zwykłe opinie, uraziłem Twoją godność, samcu alfa?

Z góry wyrabiasz sobie o mnie zdanie i zachowujesz się jak gnojek, byłem nieuprzejmy prosząc o jakąś radę?

Na wykopie znalazłem parę tematów gdzie ktoś chwalił jakość wykonania, komfort chodzenia - o takie coś mi chodzi, nie chcę by ktoś wybierał buty za mnie, podałem trzy marki i na zasadzie jakiejś konfrontacji chciałem wyrobić sobie zdanie, BO NIE MAM CZASU IŚĆ DO GALERII HANDLOWEJ, chcę skorzystać z czyjejś wiedzy, z doświadczenia.

Myślę, że przełożyłem to dla Ciebie dosyć jasno, jak masz jakieś przytyki do mojej męskości to zapraszam Cię na pw, możesz mi przecież coś wprost napisać a nie rzucać takimi tekstami publicznie, zachowuj się jak facet o którym mówisz w swoim poście, dandysie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest Wasz gust?

Gdzie w tym roku kupiliście buty na zimę?

Nic w tym roku nie kupiłem, bo stare się jeszcze trzymają, ale ostatnio te mi wpadły w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne tyle, że odrobinę ciemniejsze i dałem za nie 120 zł, a nie 700. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django, buty firmy PAN wyglądają na bardzo porządne, no i klasyczny fason, który nie jest przekombinowany.

Jak od nich takie buty zamówić?

Kupowałeś w jakimś sklepie stacjonarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Szukam porządnych butów na zimę ...

 

Nie ma lepszych butów na zimę:

be9f8b8119fa9ec29f0da0c715a0d6ad.jpg

 

potwierdzają to nawet Niemcy spod Stalingradu i Leningradu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Django, buty firmy PAN wyglądają na bardzo porządne, no i klasyczny fason, który nie jest przekombinowany.

Jak od nich takie buty zamówić?

Kupowałeś w jakimś sklepie stacjonarnym?

 

JA kupowałem w galerii handlowej akurat. Jak się nazywał sklep nei mam pojęcia ale ogólnie sprzedawał buty skórzane kilku firm. Mam je 3 sezony juz i są w stanie dobrym. Skóra nie peka. Szwy trzymają jak trzeba. Podeszwa się nei zużywała jakoś nadmiernie ani nie pęka a raczej jestem osobą która do tej pory mało dbała o obudowie ( pastowanie, czyszczenie etc).

Tutaj np sprzedają obuwie tej firmy http://www.filippo.pl/kontakt.html ale ja akurat w innym sklepie kupiłem.

 

Ostatnio też znalazłem innego Polskiego wytwórce obuwia WOLSKI, które mozna kupić w sklepach ALTERO.

 

Tacy mali wytwócy biją na głowę pod względem jakości ten badziew sprzedawany w daichmanie czy CCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...