Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SGT89

[Zamknięty]Uzywana karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, prosze Was o pomoc w doborze karty graficznej do troche starszego komputera. Aktualnie siedzi w nim Core 2 Quad Q8300 i zasilacz Corsair VS350. Glownie chodzi o to by moc w miare komfortowo pograc na nim w World of Warcraft. Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za bardzo w koszty nie szedł bo stary komputer.Zaopatrzyłbym się w jakiegoś 260 GTX do 150 zł i napewno do tej gry spokojnie starczy.

Ale to zależy też ile kasy chcesz wydać na kartę?Czy jest to komputer na przetrzymanie na kilka miesięcy czy też nie planujesz zakupu nowego przez najbliższe 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirek82 Raczej chodzi mi o rozwiazanie niskobudzetowe. Komputer nalezy do moich rodzicow, ktorzy raczej w gry nie graja, a ja korzystam z niego tylko gdy spedzam tam dluzsze urlopy, wiec pewnie poki cos w nim nie padnie to nie bedzie modernizowany. Sprawdzalem tego GTX'a 260, zasilacz go uciagnie? Bo korzystajac z kalkulatora na stronie Cooler Master'a wychodzi mi 372W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hd 7770 uzywka z gwarancja

nie pchaj sie w gtxa 260 bo to bez sens

 

wydajniejsza, nowsza i z gwarancją

jak gtx Ci padnie to pozamiatane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze kwestia zasadnicza to kasa.260 GTX kupisz za 150 zł.7770 za około 250 zł.Czy warto?Oczywiście 7770 wydajniejsza i nowsza.Ale 100 zł to zawsze 100 zł.

Zasilacz powinien wystarczyć.Nie wiem czemu pokazuje aż tyle W.Tu jest test z pclaba i pobierała 260-ka pod obciążeniem wraz z cały zestawem 266 W.

http://pclab.pl/art33138-6.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5770 jest gorszy od 260 GTX szczególnie wersji Core216.

Cały czas zastanawiam się nad Twoim zasilaczem.Chyba jednak 350W będzie za słaby.Jak miałem tę kartę to coś mi się wydaje, że ludzie mieli minimum 450W zasilacze z tego co pamiętam.Więc ona odpada.

Pozostaje chyba tylko 7770, ale to wydatek 250 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...