Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NoLife

Jak ogarnąć MDA 1

Rekomendowane odpowiedzi

MDA 1 pocket, z simlockiem na t-mobile i niemiecki WM... za 4pak :kwasny: . I jak to ugryźć? Nie piszcie szukaj w google czy na pdaclub, ba szukałem nawet na xda-dev, ale wszystkie FAQ i tutoriale czy soft, albo linki wygasły, aktualne tematu pozostawione bez odpowiedzi, albo soft jest pod 32bitowego xp czy wymaga kabla szeregowego..

 

O ile simlocka da się przeżyć, to niemieckiego nie przegryzę, aktualnie jest na nim pocket pc 4.20.1081(build 13100), byłbym wdzięczny za jakiegoś rom'a z eng czy pl i krótka instrukcją jak go wgrać.

 

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi kilka dni - muszę poszukać bo miałem takie coś ...

Czy na pewno chcesz go używać na co dzień ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odzew, pokładam w tobie nadzieje, odnośnie używania, jako telefon domowy, będzie siedział w docku na komodzie, podłączony pod radio poprzez jacka albo służył jak pilot do tv, ewentualnie dzieciakom zainstaluje jakieś podstawowe gry, przeznaczenie raczej jako urządzenie wielofunkcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój 1 smartfon z pocket PC który skończył bardzo źle po 2 dniach - rozbiłem ekran bo był za duży :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...