Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tasak

brak obrazu po włączeniu komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Po wciśnięciu przycisku power na obudowie komputer włącza się słychać pracę dysku oraz wiatraczków lecz monitor zostaje w trybie uśpienia. Włożyłem inną kartę graficzną co dało taki sam rezultat.

 

Komp z sygn, co może być przyczyną tego stanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na obu slotach pci sprawdzałeś ?? zrób j.w res biosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obu słowach mam to samo. Wczoraj miałem problem bo według diody nie działał pierwszy bios. Teraz niby bios jest sprawny bo dioda sygnalizacji statusu biosu nie miga ani nie świeci się ciągle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja płyta główna nie obsługuje integry z procka intela tylko mogę robić overclocking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal brak obrazu po resecie biosu odłączeniu dysków. Teraz po wciśnięciu przycisku power komp włącza się na kilka sekund i ciągle restartuje. Nie wiem czy ten bios na płycie głównej czasem nie padł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu walczyłem z tym kompem i nadal nie ma obrazu po reset ach biosu po zmianzmianie karty na hd5870,  mój hd7970 działa bo sprawdzany na innym kompie.

 

Czyli pozostaje płyta główna,  procesor a może ram? Co mogę zrobić teraz rozebrać kompa na części i złożyć od nowa? I dlaczego ciągle po włączeniu komp działa i resetuje się za kilka sekund może to jakaś wskazówka?

 

Mam obawę że będę musiał wymienić płytę główną...

 

Edit. Po rozłożeniu i złożeniu wszystkiego nadal brak obrazu z tym że komp po włączeniu działa chwilę i za kilka sekund się wyłącza i sam włącza po krótkiej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie płyta główna lub zasilacz, spr zasiłke u jakiegoś znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało się go uruchomić na karcie z sygny nawet pograłem w cs-a niestety po restarcie kompa mam znowu tą samą sytuacje z brakiem obrazu. Czyli co zasiłka jest do wymiany czy to jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp już działa, więc problem rozwiązany temat do zamknięcia i dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...