Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Johny92

ciągle wywala sterowniki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Johny92

Witam, borykam się z pewnym problemem

 

Czasami podczas gry i nie tylko (w windowsie tez np. przy działaniach na przeglądarce neta), wywala mi sterownik.

Robi się czarny ekran, komunikat monitora ze brak sygnału (czy coś podobnego) i po chwili wyrzuca na pulpit.

Gry już nie można wrzucić na ekran tak żeby działała. no i błąd w lewym dolnym rogu: "sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność"

z dziennika zrażeń: Ostrzeżenia źródło: display id: 4101 "Sterownik ekranu nvlddmkm przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność."

 

i5 750

gigabyte p55a-ud3

ocz fatality 550W

samsung f3

goodram 2x2 1333 cl9

gigabyte gtx 260 216c wersja oc

 

sterowniki próbowałem różne, stare i nowe

zmiana systemu tez nie pomogła

mierzyłem napięcia na zasilaczu co prawda na jakieś linii bocznej do dvd-romu

na linni 12V przy teście psu z OCCT spadło napięcie o 0.1V

wyłączenie tego wyglądu windowsa tez nie pomaga (aero chyba)

 

problem występuje odkąd pamiętam, kupiłem zestaw używany. Nie dzieje się to często ale potrafi mocno wkurzyć w pewnych momentach :)

Częściej ten problem się pojawia zaraz po wczytaniu jakieś mapy w grze, pod obciążeniem w trakcie gry nie przypominam sobie.

 

miałem tez w tym komputerze problem z ramem, kości pracowały nie stabilnie na rożnych ustawieniach a co podejrzane na innym komputerze wszystko z nimi ok, narazie good ramy nie robią problemów

 

próbowałem rozwiązań z tego tematu

http://support.microsoft.com/kb/2665946

 

w jakimś innym temacie natrafiłem na opinie ze to wina karty graficznej, która została uszkodzona np przez zasilacz.

Planuje wymianę karty na nowa i dlatego chciałbym rozwiązać ten problem albo się upewnić ze nowa nie zostanie uszkodzona

 

http://www.forumpc.pl/topic/156895-sterownik-ekranu-nvlddmkm-przestal-odpowiadac/

 

temperatury wszystkie są ok

 

Czego jeszcze mógłbym spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...