Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

motozeta13

Czy warto kupić ten komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z racji iż niedawno polecany na tym forum komputer który mam w sygnaturce to nie wypał i nowe gry nawet nie myślą się wlaczyć

chcę kupić takie coś:link(grafe bym w nim zmienił)

Co o tym sądzicie? ,za swojego mogę odzyskać jeszcze 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z racji iż niedawno polecany na tym forum komputer który mam w sygnaturce to nie wypał i nowe gry nawet nie myślą się wlaczyć

chcę kupić takie coś:link(grafe bym w nim zmienił)

Co o tym sądzicie? ,za swojego mogę odzyskać jeszcze 800zł

 

 

nie warto

 

to troll ???

komputer w sygnat. uruchomi każdą grę prawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

far cry 4 już nie np,a pewnie będzie tego wiecej bo skusiłem się na te 2 rdzenie :/

 

generalnie chodzi o to że wole pograć na minimalnych niż wcale :P

to jak ten i 7 nie warty to co myślisz o tym link

wyszedl bym jeszcze na + jeżeli chodzi o kase przy takiej zmianie :P

 

Generalnie w cenie d0 1500 powinni polecać raczej takie athlona to bardziej przyszlosciowe rozwiązanie niz pentium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że deweloperzy robią gry które nie potrafią normalnie działać na dwóch rdzeniach to nie wina sprzętu, a określenie w minimalnych wymaganiach że procesor ma być czterordzeniowy to kompletne umycie rąk od partactwa.

 

Niestety ale tak się złożyło że akurat niedługo po tym jak kupiłeś komputer coraz więcej gier jest robionych tak że sobie nie razi na 2c.

Eleganckie wyjście z sytuacji to kupienie najtańszego i3 do płyty którą masz. Przesiadka na fm2(+) to nie jest przyszłościowy pomysł, bo po prostu takiego 750k nie wymienisz na nic mocniejszego, bo nie ma! A pentiuma/i3 zawsze można wymienić na i5/i7 i cały sprzęt dostanie niezłego kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana na stara i7 na 1366 to kilka kroków w tył, to ze fc4 nie działa to nie oznacza ze kompa masz słabego, ubi jak zwykle zawaliło, zreszta za dużo nie stracisz bo fc4 jest "taki sie"

Jak już chcesz go koniecznie uruchomić to zamień go na i3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...