Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rowers

[Zamknięty]Karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż kartę graficzną ASUS GeForce GT 440 1GB. Karta odpala, pokazuje sie bios, plansza "Trwa uruchamianie systemu windows", później jednak ekran robi sie czarny i nie pokazuje pulpitu. Karta wysyła sygnał do monitora, jednak nic nie wyświetla. Zaznaczam także, że dzieje sie tak dopiero po instalacji sterowników. Przed instalacją jest ok. W trybie awaryjnym także działa. Nie sprawdzałem na innych sterownikach, nie próbowałem nic z nią robić. Może ktoś jakoś rozwiąże problem, albo przyda mu sie chłodzenie czy inne rzeczy. Sprzedaje ją jako uszkodzoną. Jakieś szczegóły, czy fotki podeśle na PW. Cena 30zł, na Allegro moge wystawić bez problemu. Zapraszam do zakupu jeśli ktoś jest zainteresowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie spiesz się tak ze sprzedażą, bo mam wrażenie, że ta karta jest całkiem sprawna. Niedawno miałem identyczną sytuację z nowiutką GT 630. Dokłanie tak, jak opisujesz - przed instalacją sterowników Nvidia / w trybie awaryjnym działała (ale nie było wsparcia 3D jako że brakowało sterowników ...), a po ich zainstalowaniu obraz zacinał się zaraz po wejściu na pulpit Windowsowski.

Problemem nie była jednak sama karta (chociażby dlatego, że była nówka sztuka, ledwo odpakowana), a jej kompatybilność z innymi częściami. W moim przypadku nie działa z procesorem Xeon, ale podpiąłem ją do innych komputerów i nie było żadnych problemów (po zainstalowaniu sterowników), tak więc karta była w pełni sprawna w innych jednostkach.

 

Jeżeli masz taką możliwość, sprawdź tę kartę podpinając ją do innej płyty głównej/procesora.

 

Jeżeli uda Ci się to zrobić, daj znać, czy to pomogło, bo sam jestem ciekaw (ja "rozwiązałem" ten problem kupując inną kartę, bo wymiana procesora nie wchodziła w grę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem priva. :)

 

Już nieaktualne, grafika nadal na sprzedaż. Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...