Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lopez988

Karda graficzna pod QuadCore Q6600, 2400

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Potrzbuje pomocy w doborze karty graficznej moje zastawienie na dzień dzisiejszy to:

Typ procesora QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)

Nazwa płyty głównej Asus P5KPL-VM/S

3GB ddr2

nVIDIA GeForce 9500 GT

zasilacz XILENCE 400W

 

chciał bym wiedzieć jaką kate polecacie ja myślałem o RADEON HD 7770 ale nie wiem czy jest to sens prosze również o sugesite co jeszcze można zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ten Radeon albo Maxwell GTX750 lub w wersji Ti, ale Ti jak podkręcisz procesor.

Wtedy też możesz rozważyć HD7790.

 

Ostrzegam tylko, że wsadzając kartę bez dodatkowego zasilania, czyli czerpiącą moc z portu PCI-E odczujesz mocną blokadę napięć na płycie i spore V-dropy przy obciążeniu systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam tylko, że wsadzając kartę bez dodatkowego zasilania, czyli czerpiącą moc z portu PCI-E odczujesz mocną blokadę napięć na płycie i spore V-dropy przy obciążeniu systemu.

O ile w ogóle te karty odpalą na PCI-E 1.0, już wielokrotnie widziałem z tym problemy.

Na pewno przed zmianą grafiki wymagana jest aktualizacja biosu płyty głównej do najnowszej wersji ale i tak nie ma gwarancji, że karta zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta płyta ma PCI-E 1.1, bo taki standard obsługuje Intel G31 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Asusach P5KPL ten problem niemal nie występuje, więc na 99% procent Radeon 7XXX będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...