Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuba199618

Kupno Ps3 uzywki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

postanowilem zakupic konsole Playstation 3 ale nie znam sie na tym i prosze was o pomoc. a dokladnie ktora wybrac ? wiem ze sa rozne modele CeCH 30xxA/B i slim Super slim i Fat 12 120 i 320. ktora konsola byla by najlepszym wyborem ?

Do wydania mam okolo 700 z przesylka. prosze o doradzenie ktory model najlepszy, najmniej awaryjny itp.

 

 

co sadzicie o Slimce 120Gb CaCH 2004a ? niecale 700'- karton papiery 21 gier org i na ps+ , 2 pady 2 kontrolery

 

jesli to nie problem mozecie podac jakis linki do aukcji. mile widzane ogloszenia z WLKP !

 

Z GORY DZIEKI ZA ODP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o niezawodność polecam model Fat z dyskiem 40Gb . Mam znajomego , który kupił właśnie taki model zaraz po premierze konsoli i do tej pory nie skarżył się na żadne awarie ani niedogodności , a jego konsola pracuje co najmniej kilka godzin dziennie . Modele te są również tańsze niż inne z racji swego wieku. Wiem , że kupno pierwszej generacji konsoli może wydawać się irracjonalne , ale niezawodność egzemplarza kolegi skłoniła mnie do zakupu takiego samego modelu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujac ten model nie bede mial problemu z odpaleniem np. Gta V czy inncy nowosci ? 40Gb wydaje mi sie troche malo. a nie chce dokladac kasy na nowy dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić z dyskiem 80 albo i 160 bo takie wersje też chyba były . Zadnych problemów z GTA V nie było . Fakt - 40Gb nieraz wydaje się mało ale jakoś bardzo nie narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 80Gb na pewno są a jak jest z większymi dyskami to nie wiem. W sumie to kupiłbym fata żeby potem móc sobie jakieś gry sprawić za resztę pieniędzy :lol2: . Jeżeli chodzi o awaryjność to wszystkie są na podobnym poziomie i jeśli ktoś nie dba to jest spora szansa że padnie laser. Kolega robi sobie czasem przerwy podczas rozgrywki i myślę , że to jest kluczem do sprawnego działania konsoli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem najnowszy model 4-tej generacji Slim 320 Gb CaCh-2504B z fifa 15 i Gta V. co myslicie ? cena jest ponizej 500'-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej warto w tej cenie. Na pewno będzie lepszy niż 2004b czy 3004b, a tym bardziej 4xxx super slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ps3/x360 to idiotyzm przy ich obecnych cenach. Śmieszna wersja slim 4/12gb odpada do czegokolwiek, a inne mają cenę z kosmosu i niską dostepność.

400-450max za używkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, tylko że - nie poradzisz :(

popyt na ps3 musi być duży (zastanawia mnie co jest tego przyczyną skoro jest już nowa generacja) bo ceny są zdumiewająco wysokie.

Ja też uważam że ps3 teraz już nie powinno kosztować więcej jak 400-450 zł za używkę, ale jeden skok na allegro i już widzimy że używki zwykle kosztują raptem 100zł taniej niż w sklepie, a gwarancji brak :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skąd bierzesz te ceny? Rok temu znajomy kupował FAT80 gb za 420zł z kawałkiem, drugie niedawno dawał 500 razem z kurierem i kilkoma grami(PS3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobacz sam:Mój link

 

Najtaniej 500 z wysyłką (mocno wysłużona konsola) a przeważnie 700zł z wysyłką lub drożej. Jak jest tam coś za 400 to jest to aukcja która jeszcze się nie skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ps3/x360 to idiotyzm przy ich obecnych cenach. Śmieszna wersja slim 4/12gb odpada do czegokolwiek, a inne mają cenę z kosmosu i niską dostepność.

400-450max za używkę!

Zapominasz o jednym - kupujesz nówkę na gwarancji i wasadzasz jej dowolny dysk 2.5 cala w niskiej cenie...masz sprzęt z gwarancją, nowy, pewny, działający i bez obaw, a dyski do pc można kupić w śmiesznych cenach. Za 100 dostaniesz pewnie stosunkowo dużej pojemności 2.5 calowy dysk...myśleć ludzie....Trzeba być "deklem" by za taki wynalazek płacić od 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka 12GB to niecałe 800PLN. Dysku 2,5" (nowego) nie dostaniesz za 100zł, bardziej realityczna cena to 160zł + sanki mocujące za 40 = 200 zł jak nic.

Czyli nowa PS3 na gwarancji z dyskiem 500GB to 1K jakby człek nie liczył :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysku nowego nie musisz szukać, a i w przypadku tej konsoli średnio wierzę w to, że nagle ktoś będzie potrzebować 500GB na gry...bo te stosunkowo do tanich nie należą ;) chyba że w ruch pójdzie co innego...więc dysk to imho najmniejszy problem, a kwestia sanek...cóż...Sony. Dla mnie, jako jej byłego posiadacza, ważniejsza byłaby gwarancja.

 

Tak na marginesie, super slima to z całą pewnością nie kupiłbym, pomijając, że w ogóle już tej konsoli, ale superslim został ponownie "pocięty"...wygląda jak chińska zabaweczka, zwłaszcza przez tą klapę do odsuwania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry...bo te stosunkowo do tanich nie należą

 

Mówimy o PS3, nie o PS4

 

super slima to z całą pewnością nie kupiłbym

 

Raczej nie ma wyboru. Slim (nowy, na gwarancji) jest praktycznie nie do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o PS3, nie o PS4

Owszem...a nowe wiadomo ile kosztują w sklepiach, chyba że ktoś będzie bawić się w używki z portali.

 

Raczej nie ma wyboru. Slim (nowy, na gwarancji) jest praktycznie nie do kupienia.

Jasne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego? Przecież ja się zgadzam z tym, co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Dlaczego ceny PS3 poszły tak w górę? W marcu kupowałem moją 500GB wersję za 849 z wysyłką.

Kupujących takie zestawy w ogóle nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że nówka nie ma żadnego sensu jak zaraz z dokładaniem dysku zbliży się cenowo do PS4 :)

W ciągu ostatniego 1,5 roku ceny samych konsol, także używanych PS3 poszły mocno w... górę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, tylko że - nie poradzisz :(

popyt na ps3 musi być duży (zastanawia mnie co jest tego przyczyną skoro jest już nowa generacja) bo ceny są zdumiewająco wysokie.

Ja też uważam że ps3 teraz już nie powinno kosztować więcej jak 400-450 zł za używkę, ale jeden skok na allegro i już widzimy że używki zwykle kosztują raptem 100zł taniej niż w sklepie, a gwarancji brak :kwasny:

To skąd bierzesz te ceny? Rok temu znajomy kupował FAT80 gb za 420zł z kawałkiem, drugie niedawno dawał 500 razem z kurierem i kilkoma grami(PS3).

A mówiłem że nówka nie ma żadnego sensu jak zaraz z dokładaniem dysku zbliży się cenowo do PS4 :)

W ciągu ostatniego 1,5 roku ceny samych konsol, także używanych PS3 poszły mocno w... górę :E

Miesiąc temu tak jeszcze nie było ... Ja swoją PS3 Slim 160GB + DJ Hero 1 & 2 oraz SC Blacklist sprzedałem za 350zł bo tyle dali na allegro, a konsola ładna niezmęczona ... Kumpel w podobnym czasie sprzedał też Slima z dyskiem 500GB i 2 padami i chyba gra za 420zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że nówka nie ma żadnego sensu jak zaraz z dokładaniem dysku zbliży się cenowo do PS4 :)

 

Czy aby na pewno nie ma sensu ?

Jak się dobrze zastanowić to na PS3 jest tyle tytułów że można przebierać jak w ulęgałkach i - jak widać - dla wielu to przeważa szalę na korzyść PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...