Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ToX

Komunikat przy włączaniu .exe "Zły obraz systemu NT"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z XP, przy uruchamianiu niektórych programów pokazuje się komunikat o błędnych plikach .dll i "[...]zły obraz systemu NT[...]", dodatkowo wyłączał się explorer gdy chciałem przeglądać dyski. Pierwsze co zrobiłem to uruchomiłem ComboFix'a z zewnątrz, zrobił swoje i teraz mogę przeglądać normalnie cały komputer, ale ograniczyło łączność z internetem. Po ponownym uruchomieniu wrócił internet, natomiast dalej był problem z uruchomieniem niektórych aplikacji. Po tych działaniach przeskanowałem go Dr Web, usunął 5 zagrożeń jednak nie sądzę by to był powód całej infekcji, to były jakieś nieznaczące Malware'y. Wcześniej antywiruesem była Panda, obecnie jest to Avast. Aplikacje które musiały być koniecznie działające na komputerze zostały przeinstalowane i działają. Wrzucam logi z OTLa bo wydaje mi się że to cholerstwo gdzieś jeszcze siedzi, prosiłbym o pomoc z tą infekcją.

 

Pozdrawiam!

 

 

Logi:

OTL i Extras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logach nie ma niczego podejrzanego.

 

"Zły obraz systemu NT" - taki komunikat pojawia się, gdy zarażone są wszystkie pliki wykonywalne *.exe , ale napisałeś, że Dr.Web nie wykrył wirusa, więc sytuacja jest dalej niejasna.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...