Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzysztoflosinski

Komputer do nowych gier

Rekomendowane odpowiedzi

No tak myślę,żeby w 2500 zł to maksymalnie się zmieścić ;) Dyski raczej bym swoje na razie zatrzymał :) I czy taki komp przez was przedstawiony w miare dałby mi możliwośc satysfakcji z gry w NBA czy też GTA :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dyski masz?

 

Procesor: Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 715 zł

Płyta główna: MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 159 zł

Pamięć RAM: GoodRam 4GB 1600MHz CL9 Play Blue 150 zł

Karta graficzna: ZOTAC GeForce GTX 970 4GB DDR5 256Bit (1216/7010) + gra gratis 1359 zł

Obudowa: SilentiumPC Brutus S20 Pure Black USB 3.0 (b/z) 89 zł

Zasilacz: Antec VP-PC 500W 120mm 149 zł

 

Suma: 2621 zł

 

@ www.esc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na takim sprzęcie podanym przez Ciebie mogę spokojnie odpalać nowe gry na w miare dużych ustawieniach :)? Tak dyski mam,ale podobno są na nich jakieś błędy i mogą kipnąć w każdym momencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bez nowego dysku się nie obejdzie... Na tym zestawie pograsz w najnowsze gierki na maksymalnych ustawieniach.

 

Zastanów się czy nie było by możliwości podciągnięcia budżetu o parę stówek w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dysk nowy ile by kosztował :)? No może dałoby radę podciągnąć jakbym sprzedał podzespoły z mojego obecnego kompa - a włąsnie oceniłbyś mi ile kosztowałyby takie podzespoły gdybym je wrzucił tutaj :)?

A co do gier - mi chodzi wyłąćznie o te NBA ,GTa - żeby nie chodziły na low detalach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bez nowego dysku się nie obejdzie... Na tym zestawie pograsz w najnowsze gierki na maksymalnych ustawieniach.

 

Zastanów się czy nie było by możliwości podciągnięcia budżetu o parę stówek w górę.

Sorry, że się się wtrącam, ale myślałem żeby sobie kupić podobny zestaw do tego co wstawiłeś. I teraz pytanie - gdyby możnabyło zwiększyć budżet to co byś zmienił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie wciskłąbym do takiego sprzetu prawie najtańszej płyty głównej, której brak nawet wyjścia usb3 da przód obudowy. mówa tutaj o tej msi. Takie płyty wstawia się do zestawów mocno budżetowych. Tylko 2 sloty ramu i słaby panel tylny itp ograniczone możliwości rozbudowy sprzętu. Porshe na 13 calowych felgach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zróbcie jakiś fajny komp ,żeby uciągnął te nowe gry - budżet moze być nawet 2800 zł :) Tylko potem podam ten mój obecny i czy dałoby rade go opchnąc na części i za ile :)?

Karta graficzna - Geforce 9600 GT

Pentium Dual Core -2,6 Ghz ; to jedne z tych rzeczy które mam w obecnym kompie - za ile możnaby je sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...