Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lord Andre

Nexus 4 Android 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z użytkowaniem tego telefonu, jednym z moich pierwszych pytań będzie dotyczyć wiadomości SMS.

Jak do jasnej anielki wysłać w nim wiadomość np do wszystkich kontaktów naraz? W HTC Desire Z mogłem sobie wejść w listę kontaktów i zaznaczyć "ptaszkiem" te do których chcę wysłać np: życzenia, to samo pytanie tyczy się z tym, że wyboru grupy np: klienci... jak ją utworzyć i wysłać do wszystkich jakiś sms?

 

Kolejny problem, co prawda mniej bolesny bo nauczyłem się go obchodzić dotyczy usuwania kontaktów z listy. Jak to zrobić? W tym momencie jak chcę kogoś usunąć to wchodzę przez laptopa logując się na gmaila i w ten sposób usuwam, czy da się to zrobić z pozycji telefonu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do usuwania kontaktów, to klikasz na zdjęcie osoby->potem na ludzika po prawej->3 kropki na górze i usuń.

Czasami przy pisaniu smsów, pojawia się na górze napis "czy ktoś jeszcze?", ale jak go uruchomić to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super w takim razie usuwanie kontaktów nauczone :E

 

Teraz pozostaje kwestia smsów grupowych :E

Nikt nie jest w stanie mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj alternatywną aplikację. Polecam Textra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie używasz aplikacji do SMS? W Messengerze dodając kontakt za pierwszym razem dodaje się tylko jeden, dodając kolejny można już zaznaczać ptaszkiem.. co to grup to nie wiem nie próbowałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam standardowej i generalnie nie chciałem używać dodatkowego oprogramowania. Ale jeśli nie da rady inaczej to chyba zainstaluję któreś z tego co poleciliście :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...