Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adamos33

Problem z kartą XFX HD7770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam mały problem,karta którą kupiłem HD7770 ma dwa wejścia DVI (brak D-Sub) monitor mam tylko z D-Sub i rozdzielczość monitora max.to 1920x1080 kupiłem przejściówkę (moja poszła ze starym GTS-em) wgrałem stery itd. ale jak załączam kompa pisze przez parę sekund aż zatrybi"sprawdź przewód sygnałowy" potem system rusza ale rozdzielczość jaką umię dać max. to 1600x1200 a stabilnie to góra 1440x900(teraz mam tak) gościu od karty którą kupiłem,mówił że jechał tylko na kablu DVI lub HDMI i było o.k. o co biega?monitor mam zmieniać z wejściami DVI,HDMI?na GTS-ie tego problemu nie było,a też były tylko 2 DVI i używałem przejściówki,dodam że już wymieniłem na inną,ale to samo dalej.Zamówiłem taki kabelMój link,czy to coś zmieni,czy może z kartą coś nie tak? sam już nie wiem,a nie chcę sprzedawać monitora ,a i karta też sobie dobrze radzi w grach,no tylko rozdzielczość do 1440x900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Radek ma tylko jedno gniazdo DVI, które może działać jako D-Sub, więc w innym nawet nie ruszy. Autorze, wgrałeś "sterowniki" do monitora"? Bo właściwie to jest tylko plik .inf z parametrami monitora i zakresem obsługiwanych rozdzielczości i odświeżań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten XFX 7770 ma dwa DVI,na drugim w ogóle nie idzie,ale nawet jak komputer wyłącze to pisze "sprawdź przewód sygnałowy"

muszę ręczni wyłączyć i wtedy nie jest w trybie czuwania,ta karta kupiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany,w AMD Catalyst-moje ekrany VGA-Właściwości(ekran VGA)-Atrybuty monitora-EDID i zmieniłem na moją rozdzielczość tzn.1920x1080

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...