Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Django

Konto w banku z dostępem przez neta

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam nowego banku z racji, że nowy interfejs wprowadzony przez mBank jest dla mnie totalnie niezjadliwy.

Był świetny, bardzo przejrzysty a teraz jest jakaś jedna wielka kupa z poupychanym nachalnym promowaniem badziewnych usług i produktów z banerami i innym syfem.

 

Czy jest jakieś konto z dostępem przez neta, które spełni poniższe wymogi

 

Prosty, klasyczny wygląd interfejsu (coś na wzór starego mBanku)

Darmowe przelewy

Darmowe wydawania kart debetowych

Darmowe utrzymywanie rachunków i kart do nich. ( moze byc warunek, ze oplata znika po wykonaniu transakcji kartą na xxx zł)

 

Ktoś coś ?

 

Alior sync ( obecnie T-mobile) odpada bo to na nim wzorował się mBank. Konto tam skasowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie "darmowe utrzymywanie rachunków i kart do nich" poleciłbym BGŻ, ale to akurat jest tam płatne. Za to mają wypłaty z bankomatów bez prowizji. Klarowny i prosty interfejs.

edit@up

Chyba z Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ING przy założeniu, że wykonasz miesięcznie 200zł (chyba) transakcji kartą. Wtedy jest darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meritum? Mam konto od kilku lat jak zaczął mi mocno mbank i jego cotygodniowe zmiany cennika bokiem wychodzić. System jest całkiem znośny.

Powodzenia z wypowiedzeniem umowy mbankowi BTW. U mnie to zajęło prawie 2 miesiące włącznie ze skargą do KNF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meritum? Mam konto od kilku lat jak zaczął mi mocno mbank i jego cotygodniowe zmiany cennika bokiem wychodzić. System jest całkiem znośny.

Powodzenia z wypowiedzeniem umowy mbankowi BTW. U mnie to zajęło prawie 2 miesiące włącznie ze skargą do KNF.

 

Jak likwidowałem ekonto w mbank to sprowadziło się to do kilku kliknięć i rozmowy telefonicznej z konsultatntem banku. Co u ciebie było problem, tak z ciekawości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mbank ma ekonto z oprocentowaniem 4% na środki do wartości 3000zł, ale nie ma się gwarancji że za tydzień-miesiąc nie zmieni się regulamin.

 

Getin online ma "konto tanie zakupy" z 10% zwrotem za zakupy w sklepach spoż, marketach, stacjach benz, max 40zł/miesiąc i 400 na rok; Koszt karty 4 zł/m-c, brak opłaty za prowadzenie przy warunku wpłaty na konto 1000 zł/m-c lub przelewu z obcego banku. Gwarantują niezmiennośc warunków umowy przez 12 miesięcy.

 

Tmobile: 3% dla kwot do 5 000 zł pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu konto zostanie zasilone kwotą min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty/emerytury. Fajnym plusem tego konta jest 10 darmowych przelewów natychmiastowych na miesiąc. Obsługę prowadzi alior więc bezpieczeństwo dostępu do danych powinno być zapewnione, nie wiem jak z obsługą w salonach Tmobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak likwidowałem ekonto w mbank to sprowadziło się to do kilku kliknięć i rozmowy telefonicznej z konsultatntem banku. Co u ciebie było problem, tak z ciekawości?

Tak mnie polubili (byłem klientem od początku istnienia mbanku) że nie chcieli się rozstać :P

W zasadzie nie mam pojęcia jaki był ich problem. Przeprowadziłem kilka rozmów telefonicznych, wysłałem im wszystko co potrzeba do rozwiązania umowy a ci twierdzili że nic o tym nie wiedzą. Nawet kiedyś ostro pokłóciłem się w punkcie aspiro chcąc im złożyć wypowiedzenie a pseudo konsultant twierdził że nie ma możliwości zrobić tego u niego, nie ma druków itp. Jak go zjechałem ile wejdzie to nagle spod lady wyciągnął ten sam druk którego kilka minut wcześniej rzekomo nie miał. I nawet z pieczątkami z tego punktu i fizycznym przyjęciem zgłoszenia, weryfikacji dowodu dalej nie rozwiązali konta w terminie. Później już wysłałem skargę do KNF i w odpowiedzi do niej dostałem informację od banku że wysyłali mi wszystkie informacje na jakiś bliżej nieokreślony mail. Już nie drążyłem bo skarga przyniosła efekt i rozwiązali umowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zapytam, co było problemem w mBanku? Prowadzę tam konto od wielu lat i nigdy nie miałem problemów.

Zmiany oprocentowania w tabelach są podyktowane koniunkturą rynku, a nie wymysłami banku. Ostatnimi czasy oprocentowanie kredytów spadło, przez co zostały przeliczone raty - z tego należy się raczej cieszyć, a nie marudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie "darmowe utrzymywanie rachunków i kart do nich" poleciłbym BGŻ, ale to akurat jest tam płatne. Za to mają wypłaty z bankomatów bez prowizji. Klarowny i prosty interfejs.

tzn w mbanku bylo tak, że jak dokonam transakcji na jakąs tam kwotę miesięcznie to opłata za karty znika.

Raczej nie uważam bym miał duże wymogi. Banki golą ludzi strasznie. Jak mam trzymać u nich niemały kapitał na którym oni w dodatku czesza kase to nei zamierzam jeszcze ponosić opłat trzymania tej kasy.

 

ING przy założeniu, że wykonasz miesięcznie 200zł (chyba) transakcji kartą. Wtedy jest darmowa.

 

Wykonam i kilkukrotnie więcj for sure. Taki warunek jest dla mnie akceptowalny.

Jak z ich interfejsem online ? Jak to wygląda ? Jak się nazywa to konto ?

 

Meritum? Mam konto od kilku lat jak zaczął mi mocno mbank i jego cotygodniowe zmiany cennika bokiem wychodzić. System jest całkiem znośny.

Powodzenia z wypowiedzeniem umowy mbankowi BTW. U mnie to zajęło prawie 2 miesiące włącznie ze skargą do KNF.

Banki nonejmy odpadają.

 

Mbank ma ekonto z oprocentowaniem 4% na środki do wartości 3000zł, ale nie ma się gwarancji że za tydzień-miesiąc nie zmieni się regulamin.

 

Getin online ma "konto tanie zakupy" z 10% zwrotem za zakupy w sklepach spoż, marketach, stacjach benz, max 40zł/miesiąc i 400 na rok; Koszt karty 4 zł/m-c, brak opłaty za prowadzenie przy warunku wpłaty na konto 1000 zł/m-c lub przelewu z obcego banku. Gwarantują niezmiennośc warunków umowy przez 12 miesięcy.

 

Tmobile: 3% dla kwot do 5 000 zł pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu konto zostanie zasilone kwotą min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty/emerytury. Fajnym plusem tego konta jest 10 darmowych przelewów natychmiastowych na miesiąc. Obsługę prowadzi alior więc bezpieczeństwo dostępu do danych powinno być zapewnione, nie wiem jak z obsługą w salonach Tmobile

tmobile odpada bo to ciero rebrandowane z Alior Sync. Skasowałem tam konto. Interesuje mnie klasyczny interfejs a nie jakie uujuu muuuju na patyku z wodotryskami.

Getin odpada, marne warunki.

mbank ? no bez jaj, czytałeś 1 post ?

 

Mi w mbanku nei odpowiada wyłącznie nowy interfejs. Napchany reklamami produktów i jakimiś śmieciami gorzej niż okno transakcji w wklepie internetowym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki nonejmy odpadają.

 

Nie żartuj, jaki noname? Od 1990 na rynku, tak czy inaczej ma ubezpieczenie. Idź do Tesco i weź kredyt, w jakim banku dostaniesz?

Swoją drogą mają najlepszą jaką widziałem aplikację mobilną. A rozpoznawanie głosu jest świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje aplikacji mobilnej i nie zamierzam logować się do banku z komórki.

Chce mieć przejrzysty interfejst ( ala mbank) jak siądę do kompa.

Tyle. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to znaczy przejrzysty? Każdemu co innego będzie pasowało. Pochodź po stronach banków i zobacz czy mają wersje demo albo poproś o zrzuty ekranu. W większości banków części transakcyjnej nie rusza się przez lata, tylko jakieś drobne modyfikacje grafik.

 

Czyli np dla tego https://www.meritumbank.pl/demo/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meritum zostanie wykupiony przez Alior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to znaczy przejrzysty? Każdemu co innego będzie pasowało. Pochodź po stronach banków i zobacz czy mają wersje demo albo poproś o zrzuty ekranu. W większości banków części transakcyjnej nie rusza się przez lata, tylko jakieś drobne modyfikacje grafik.

W mbanku włąsnie wszystko zaorali jak leci własnei po latah. Teraz jest to totalnie niefunkcjonalne i niewygodne.

Czyli np dla tego https://www.meritumbank.pl/demo/

 

układ tabelkowy czyli na wzór mbanku przed modernizacją

lista rachunków

http://metafinanse.pl/wp-content/uploads/2012/10/mbank-opinie2.png

http://samcik.blox.pl/resource/stary_mBank.jpg

ostatnie transakcje po wejdciu w rachunek

http://www.banki-finanse.com.pl/wp-content/uploads/2013/01/mbank-w-%C5%9Brodku.jpg

zmieniło wygląd na taki syf

http://www.spidersweb.pl/wp-content/uploads/2013/01/nowy-mbank.png

http://media.spidersweb.pl/wp-content/uploads/2013/06/nowy-mBank-panel-g%C5%82%C3%B3wny.png

 

Meritum zostanie wykupiony przez Alior.

meritum wygląda w miare znosnie tylko jeśli majązostać przejęci raczej odpada, tym bardziej, że do tej pory to nonejm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Pocztowy przez PKO BP :) Na razie to umowa przedwstępna, jeszcze musi być zgoda na takie połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie "darmowe utrzymywanie rachunków i kart do nich" poleciłbym BGŻ, ale to akurat jest tam płatne. Za to mają wypłaty z bankomatów bez prowizji. Klarowny i prosty interfejs.

edit@up

Chyba z Ciebie.

Konto ror nr 1 w bgż, ma same zera przez neta, tylko te 9 zeta za mastercard jak nie dźwigniesz wydatków 300zł między 25tymi miesiąca, ale to proste jak drut osiągnąć nawet w pojedynkę. Chyba, że cybulowate konto 0 od siebie i od nich, to nie ma. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wykonam i kilkukrotnie więcj for sure. Taki warunek jest dla mnie akceptowalny.

Jak z ich interfejsem online ? Jak to wygląda ? Jak się nazywa to konto ?

 

 

Interfejs online mają bardzo prosty i banalny w obsłudze, nie ma tam żadnej filozofii.

Siedzę u nich już ponad rok i jak dotąd jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs online mają bardzo prosty i banalny w obsłudze, nie ma tam żadnej filozofii.

Siedzę u nich już ponad rok i jak dotąd jestem zadowolony.

Mowa o ING Direct ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bank pocztowy, mozna wziac opcje bez karty i jest wsio za free, z karta niewiele wiecej

ogolnie oferte maja jedna z lepszych na rynku wiec kwestia tego czy podpasuje Ci ich strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nic z mBanku. Miałem tam konto firmowe zamknięcie go zajęło mi 4 miesiące. Najpierw był problem z wysłaniem e-maila konsultant przyjął zgłoszenie i kazał na wysłanie e-maila czekać miesiąc to są jaja jakieś, po cym przeczekałem ponad miesiąc i co się okazało nic nie przyszło konsultant skłamał, że przyjął zgłoszenie więc kolejny telefon i kolejny problem konta nie używałem dwa lata (zawieszona działalność) więc nie pamiętałem jakiejś pierdoły no i nie do przejścia sytuacja trzeba było pisemnie wysyłać z podpisem jakiśpapier żeby to zmienili bo w systemie się nie da telefonicznie też ... no i w końcu za 3 razem udało się przyjął zgłoszenie konsultant po miesiącu wysłali e-mail i mówi mi że papiery można zanieść osobiście do Mutibanku bo fuzja jest i u nich można załatwiać takie sprawy, ide do Multibanku, a kobieta tam nic nie wie więc dzwonie na infolinie puszczam na głośnik i konsultant w zaparte idzie, że mają przyjąć, a oni że nie przyjmą bo nie znają procedur i nie wiedzą co z tym robić. W końcu wysłałem i się udało, ale litości w takim Deutsche Bank zamknąłem konto w 5 minut bez żadnego namawiania pytań czemu zamykam itd wszedłem dowód papier podpis dziękujemy i do widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...