Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cage21

Jak skonfigurować laptopa, żeby gry działały na cały ekran TV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś Was wiem w jaki sposób ustawić opcje w systemie Windows 7 64bit, żeby po podłączeniu laptopa przez HDMI gry działały na całym ekranie telewizora :question:

Nie wiem dlaczego, gdy uruchomi na telewizorze laptop, to widać normalnie cały pulpit laptopa, ale gdy zostanie gra uruchomiona, to wtedy gra działa, ale ekran nie został wypełniony całkowicie, tylko w małej ramce grać można, a na około ekran jest nie wykorzystany.

 

Kupiłem nie dawno sprzęt:

 

ACER E3-111 z zainstalowanym systemem Windows 7 64bit

Procesor Intel Celeron N2930 4 x 1.83 - 2.16 GHz

Karta graficzna Intel HD Graphics

4 GB pamięci operacyjnej DDR3

Dysk twardy o pojemności 500 GB

Matowa matryca 11,6" HD z podświetleniem LED

Złącze USB 3.0, HDMI

 

Telewizor Toshiba 24W1333G HD Ready 1366×768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś za lenistwo i totalną ignorancję zasad działu dostać 10 dni ZPP na odpoczynek :exclam:

 

Ale postanowiłem zadać Ci pytania:

1) Czy jesteśmy wróżkami?

2) Czy lenistwo jakie reprezentujesz nie pozwoliło Ci napisać jaki to laptop oraz jaka konfiguracja?

3) Czy może punkt 1 i 2 razem?

 

I obiecuję: Jeżeli do godziny 22:00 dnia dzisiejszego, tj. 27.11.2014r., temat nie będzie poprawiony, to dostaniesz 10 dni ZPP. A jakikolwiek odpowiadający podzieli Twój los :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lenistwo, tylko temat był zakłady na gorąco, a po drugie, to po woli do szały mnie doprowadza ta konfiguracja.

Tak, czy siak, to i tak przepraszam za moje lenistwo.

P.S. Według mnie, to dlatego się tak dzieje, że laptop ma rozdzielczość 1366x768

Telewizor uruchamia się w większej rozdzielczości, niż laptop, tylko nie wiem dlaczego, skoro ten TV jest HD Ready 1366×768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...