Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dariusz1988

MSI GTX 750 OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ma ktoś może tą karte ???

 

 

Jak się sprawuje ??? czy jest cicha i w miarę wydajna. ??

I czy da sie te karty łączyć w SLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicha i oszczędna na pewno, czy wydajna? przy swojej cenie daje rade. SLI? nie ma sensu w cenie 2 kart masz r9 290.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale sprzedaję ją bo nie gram w tak wymagające gry a pradu swoje bierze. Zamierzam kupić narazie własnie gtx 750 a w przyszłości moze drugą lub GTX 960.

 

Mozesz mi jeszcze powiedzieć jak łaczy sie dzisiaj karty SLI skoro nie mają styków na mostek sli ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie czy "w przyszłości" będziesz grać w bardziej wymagające gry :P Z resztą jak teraz nie są aż tak wymagające wystarczy ustawić limit fps w grze i karta już nie będzie tyle mocy potrzebować bo nie będzie hulać na 100%. Moim zdaniem bez sensu wymieniać gpu na coś słabszego żeby niedługo znowu wrócić do punktu wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale sprzedaję ją bo nie gram w tak wymagające gry a pradu swoje bierze. Zamierzam kupić narazie własnie gtx 750 a w przyszłości moze drugą lub GTX 960.

 

Mozesz mi jeszcze powiedzieć jak łaczy sie dzisiaj karty SLI skoro nie mają styków na mostek sli ???

 

Poczekaj do wyjścia GTX 960.

 

Wyjdzie Maxwel 960, sprzedasz tego kloca R9290 i kupisz GTX960.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za późno r9 sprzedane.

 

Teraz własnie zastanawiam sie nad jakąś karta przejsciową np : nad gt 640 jak mi sie uda do 150zł wylicytować to biore a jak nie to pomysle nad gtx 750. a w przyszłości wlasnie tego gtx 960

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za późno r9 sprzedane.

 

Teraz własnie zastanawiam sie nad jakąś karta przejsciową np : nad gt 640 jak mi sie uda do 150zł wylicytować to biore a jak nie to pomysle nad gtx 750. a w przyszłości wlasnie tego gtx 960

 

Bez sensu, już lepiej siedź na integrze, będzie nie wiele gorsza od takiej GT640 -.-

 

Zresztą coś mi tu nie gra. Sprzedałeś r9 290, po to, żeby kupić "przejściową", kartę, a potem znów wydać kasę na GTX960, który pewnie będzie wydajnościowo w okolicach Twojej sprzedanej R9 290tki? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, już lepiej siedź na integrze, będzie nie wiele gorsza od takiej GT640 -.-

 

Zresztą coś mi tu nie gra. Sprzedałeś r9 290, po to, żeby kupić "przejściową", kartę, a potem znów wydać kasę na GTX960, który pewnie będzie wydajnościowo w okolicach Twojej sprzedanej R9 290tki? :hmm:

 

Dokładnie, bez sensu, to już lepiej było zrobić jakiś undervoltage czy coś tej 290 to by tyle prądu nie żarło a komfort grania wiele większy niż na integrze. GTX 960 pewnie będzie troszkę słabszy od 290 biorąc pod uwagę fakt że gtx970 jest niewiele wydajniejszy od R9 290.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną siedzę na Integrze i całkiem nieźle sie spisuje. Tylko W battlefielda Bad company 2 bym sobie pograł. Na integrze co prawda działa płynnie na 1920*1080 tylko na minimum detali. a na GT 640 mógłbym spokojnie pograc na średnich lub wysokich. Dlatego jak mi sie uda dosć tanio wylicytowac to wezmę a jak nie to zostanę na integrze i poczekam do gtx 960

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną siedzę na Integrze i całkiem nieźle sie spisuje. Tylko W battlefielda Bad company 2 bym sobie pograł. Na integrze co prawda działa płynnie na 1920*1080 tylko na minimum detali. a na GT 640 mógłbym spokojnie pograc na średnich lub wysokich. Dlatego jak mi sie uda dosć tanio wylicytowac to wezmę a jak nie to zostanę na integrze i poczekam do gtx 960

 

A możesz nam jeszcze raz wyjaśnić jaki był sens spredawać r9 290, kupować słabą kartę i znów ja sprzedawać, a potem znów kupować mocniejszą kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz nam jeszcze raz wyjaśnić jaki był sens spredawać r9 290, kupować słabą kartę i znów ja sprzedawać, a potem znów kupować mocniejszą kartę?

 

Ciężko się w tym dopatrzeć większego sensu. Może autora bardziej kręcą aukcje niż gry? :P

 

 

Bo mało gram teraz i tylko w BAD company 2 wiec nie potrzebna mi narazie mocna karta, chciałem tez obnizyc pobór pradu. I chyba zdecyduje sie na Gigabyte 750 TI http://allegro.pl/gigabyte-gf-gtx750ti-2048mb-ddr5-hdmi-oc-i4845366678.html

 

Czyli załóżmy że wyjdzie ten gtx 960 za 3-4 miechy to zaczniesz nagle więcej grać? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzedawaniu, kupowaniu innych kart, ogólnie to co zamierzasz zrobić stracisz więcej niż r9 290 prądu zje. Generlanie po zabiegu jaki zamierzasz zrobić, ten Radeon musiałby pracowąć intensywnie przez parę lat, żeby Ci się mniej opłacało go trzymać, niż robić taki misz-masz z kartmai...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raaczej! paaanie, nie grasz to Ci nie zje prądu, proste i logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...