Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HeroBleee

[Zamknięty]Nowa karta do starej skrzynki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem gdyż posiadam dość stary komputer i po mału zaczynam go wymieniać na nowszy, ale nie wszystko odrazu xDD Na samym początku chciałem zająć się moją kartą graficzną. Obecnie posiadam kartę 128mb i chcę ją zamienić na jakiś lepszy egzemplarz.

 

 

 

Niżej zamieszczam pełną specyfikację mojego komputera (proszę nie mówić że na złom itp, bo ja mam tego świadomość xDD) i prosziłbym o dobranie mi karty graficznej która będzie współgrać z tym co w chwili obecnej mam, a co najważniejsze to żeby było 1 lub 2gb jak się da :)

 

Mam dość mały fundusz więc proszę o kartę tak do 300zł

 

*wiem że jadę po taniości, ale czy taka karta by się nadała? LINK

 

dane_kompa_ORG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co? chcesz kasę marnować? do tego cpu nie me sensu nic wkładać. a czy będzie tam 1,2 a nawet 8 gb nie zmieni to wydajności. do czego chcesz używać tego pc? odkładaj kasę i wymieniaj całośc powoli , cos z Intel PENTIUM G3240 jakiś asrock H81M do tego 4 gb ramu zasilacz, dysk zostaw jesli dvd masz pod sata to też inaczej szkoda wydawać tych 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nie zgodzić z kolegą RozQ. Inwestowanie w ten sprzęt jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje zobaczyć tam przynajmniej jakiegoś Conore. Ale skoro jest to Celina na 478, to odpowiedź brzmi - nie.

Niestety z tego już nic nie wyciągniesz, ten komputer możesz spróbować sprzedać starszej osobie do internetu. Zmodernizować się tego za bardzo nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...