Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kauczuk999

czyszczenie portu 80

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki problem ze mialem jakiegos wirusa w przegladrce, usunalem go combofixem i przeinstalowalem przegladarke mozilla ale mam problem

- strony mi wolno chodza

- zrywa mi sciaganie plikow

- czasami przegladarka ze tak to nazwe dziwnie miga w tle, oraz ikonka, jakby sie cos ladowalo

 

kolega doradzil by przeczysci port 80 ale nie wiem czym. w google wyskakuja dziwne rzeczy

moze ktos cos doradzic?

 

sprawdzalem predkosc netu przez inne programy - torrent, steam, gry - mam taka predkosc jak wczesniej, jedynie problem w przegladrce

dziekuje za pomoc

 

kauczuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez przeczyszczenie portu?? pierwszy raz się spotykam z takim określeniem. Nie ma takiego pojęcia dlatego google głupieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zle to ujałem

to w jaki sposób naprawić by mi przeglądarki szybciej działały? nawet po przeinstalowaniu

wszystko mi szybko działa tylko nie przeglądarka, dodatkowo zrywa ściaganie w przeglądarce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Combofixa nie należy używać do skanowania, no chyba że w ostateczności. Njalepiej skanować HitmanemPro, MBAM Free i AdwCleanerem.

Dodatkowo CCleanerem wyczyścić ślady (trzeba skonfigurować) i rejestr.

 

czemu w ostateczności? sądzisz, że któryś z tych podanych programów może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...