Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kondziopl3

PS 4 a używane tytuły ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam się do zakupy PS4. Głównie interesuje mnie gra Single. Multi może w takie tytuły jak AC którego jest fanem, może GTA V.

Chodzi mi głównie aby takie gry jak najtaniej nabyć. Kupować używane od kogoś, kody cyfrowe ?

Ewentualnie jak to dalej z rozwojem tych konsol będzie wyglądało ? Wcześniej było głośno że żadne używane gry nie będą chodzić, nie mogę znaleźć aktualnej informacji na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo słabo szukasz skoro nie możesz znaleźć podstawowych informacji. Wystarczy wejść na allegro i masz odpowiedź na wszystkiego swoje pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gormic63

Używane gry działają bez problemu, multi też, ale trzeba mieć wykupione PS+. Bez względu na to czy gra jest nowa czy używana - chcesz grać w multi kupuj PS+. Czy używane czy kody cyfrowe? Nie bardzo znam się na cyfrowych wersjach. Cyfrówki na pewno wyjdą taniej, ale mam cień wątpliwości co do legalności i bezpieczeństwa kupowania slotów z grami od kogoś. Używane pudełkowe kupisz drożej, ale po przejściu też będziesz mógł odsprzedać albo wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrówki na pewno wyjdą taniej, ale mam cień wątpliwości co do legalności i bezpieczeństwa kupowania slotów z grami od kogoś.

wersje cyfrowe nie wyjdą taniej bo są zazwyczaj droższe od pudełkowych. Ty piszesz o opłacie za dostęp do cebulowego konta jakiegoś Janusza biznesu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo znam się na cyfrowych wersjach. Cyfrówki na pewno wyjdą taniej, ale mam cień wątpliwości co do legalności i bezpieczeństwa kupowania slotów z grami od kogoś. Używane pudełkowe kupisz drożej, ale po przejściu też będziesz mógł odsprzedać albo wymienić.

Wypowiedź w stylu "nie znam się ale się wypowiem"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są cyfrówki tanie, ale możesz pobrać tylko raz na swoje konto i po skasowaniu gry z dysku, lub awarii konsoli już nie można jej ponownie pobrać. Cyfrówki normalne z możliwością pobierania dowolną ilość razy są w cenie pudelkowych używanych, wiec sam pomyśl, co się bardziej opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są cyfrówki tanie, ale możesz pobrać tylko raz na swoje konto i po skasowaniu gry z dysku, lub awarii konsoli już nie można jej ponownie pobrać.

Jak piszę wyżej to nie są cyfrówki to jest dostęp do cudzego konta i ściągnięcie jego gry - nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gormic63

Wypowiedź w stylu "nie znam się ale się wypowiem"...

A co twoja wypowiedź wniosła do tematu? Nie powiedziałem, że się całkowicie nie znam.

 

Jak piszę wyżej to nie są cyfrówki to jest dostęp do cudzego konta i ściągnięcie jego gry - nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Ale ściągasz je w wersji cyfrowej. Racja, jednorazowo i nie masz ich na koncie, ale to wciąż gry w wersji cyfrowej. Jeśli autorowi tematu chodziło o oryginalne cyfrówki to wyjdzie dużo drożej, zwłaszcza że nie będzie możliwości sprzedania tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co twoja wypowiedź wniosła do tematu? Nie powiedziałem, że się całkowicie nie znam.

 

 

Ale ściągasz je w wersji cyfrowej. Racja, jednorazowo i nie masz ich na koncie, ale to wciąż gry w wersji cyfrowej. Jeśli autorowi tematu chodziło o oryginalne cyfrówki to wyjdzie dużo drożej, zwłaszcza że nie będzie możliwości sprzedania tych gier.

Skoro jesteśmy tacy skrupulatni... Napierw piszesz że "Nie bardzo znam się na cyfrowych wersjach" a teraz "Nie powiedziałem, że się całkowicie nie znam". Czyli co, znasz się, ale nie znasz się tylko trochę ? Piszesz pierdoły wprowadzając ludzi w błąd to ja i milekp jako PCLab.pl PlayStation Watchmen (cool.gif)  postanowiliśmy zareagować żeby ktoś nie kupił crapu za 150zł myśląc że zrobił deal życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gormic63

Skoro jesteśmy tacy skrupulatni... Napierw piszesz że "Nie bardzo znam się na cyfrowych wersjach" a teraz "Nie powiedziałem, że się całkowicie nie znam". Czyli co, znasz się, ale nie znasz się tylko trochę ? Piszesz pierdoły wprowadzając ludzi w błąd to ja i milekp jako PCLab.pl PlayStation Watchmen (cool.gif)  postanowiliśmy zareagować żeby ktoś nie kupił crapu za 150zł myśląc że zrobił deal życia.

Uprzedziłem tym, że moja wiedza nie jest w 100% pewna. Chodziło mi o to że nie wiem czy na pewno kupno slota jest nielegalne, albo niebezpieczne. Ale, już nie będę pisał pierdół(choć nie wiem gdzie jakąś napisałem), zostawię wypowiadanie się na forum dla "wielkiej elity Playstation".

Edit: I nie namawiam go do kupienia crapa za 150 zł. Wręcz przeciwnie uprzedzałem go co do tych slotów, że jest to CHYBA(uwaga, teraz wypowiedź "nie znam się, ale się wypowiem") nielegalne i/lub niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już się tak nie obrażaj wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW, i tak powstało pojęcie "oryginalne cyfrówki" oraz "januszowe cyfrówki" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz "Wielkiej Elity PlayStation" tudzież "PCLab.pl PlayStation Watchmen" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawa dyskusja. A jeszcze pytanie. Kupuję grę w wersji pudełkowej, instaluje na dysku i płytę mogę odsprzedać tak ? I będę miał tą grę na dysku ciągle i będę mógł w nią grać. Aaa ktoś kto odkupił o ode mnie tą grę może zrobić tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do uruchomienia niezbędna jest płyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawa dyskusja. A jeszcze pytanie. Kupuję grę w wersji pudełkowej, instaluje na dysku i płytę mogę odsprzedać tak ? I będę miał tą grę na dysku ciągle i będę mógł w nią grać. Aaa ktoś kto odkupił o ode mnie tą grę może zrobić tak samo ?

 

Oczywiście :cool: a całkiem na serio, to całe szczęscie aż tak twórcy oprogramowania nie wierzą w uczciwość konsumentów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmm, czyli skoro niezbędna jest płyta to nic z tego :)

Ale na dobrą sprawę można kupić jedną porządną grę i potem cały czas się wymieniać lub kupować/sprzedawać, i tak za jedne pieniądzę cieszyć się kilkoma grami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...