Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pushq

[V3-571G] Notebook fabrycznie odnowiony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

pojawiam sie tutaj z pewnym pytaniem. Otoz moj Laptop Acer V3-571G mial pewien problem - ciagle psulo sie w nim chlodzenie. Po kolejnym wyslaniem do serwisu zastrzeglem, ze albo naprawia go skutecznie, albo niech wymienia mi go na dzialajacy egzemplarz wolny od wad.

Do mojej prosby gwarant, czyli Acer ustosunkowal sie proponujac mi fabrycznie odnowiony notebook, ale o wiele lepszych parametrach niz moj pierwotny.

Pojawia sie tu pytanie - czy ten fabrycznie odnowiony laptop warty jest zainteresowania z mojej strony? Kusza te lepsze parametry, ale boje sie, ze nie bedzie sie on nadawal do pracy, lub bedzie skrajnie zniszczony.

Dodam tylko, ze zgodnie z informacjami podanymi mi przez producenta, gwarancja na tego nowego, wymienionego laptopa biegla by od nowa, czyli posiadalbym kolejne dwa lata gwarancji.

 

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam forumowiczow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak fabrycznie odnowiony to spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy sadzicie ze godzic sie na laptopa z Geforcem 740M? Wczesniej mialem 640M, i w cyfrach wydaje mi sie ze wypadal lepiej. Ponadto zamiast i5-3210 proponuja mi i5-3230, zamiast matrycy 1366*768 matryce 1920*1080 (wydaje mi sie to troche sporo jak na 15 calowego laptopa) i 8 GB DDR3L Ramu. Czy w tej konfiguracji bedzie dobrze smigal ten laptop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu zestawienie kart

 

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=1247&gid2=690&compare=geforce-gt-740m-vs-geforce-gt-640m

 

od siebie dodam ze mam 740m i gry smigaja - nie jestem fanem gier dlatego ciezko mi powiedziec czy dobrze czy zle - z ciekawosci zainstalowalem farcry4 to automatycznie ustawilo na wysokie i chodzilo ok.

 

matryca im wieksza rozdzialka tym lepiej a ramu tak jak z rozdzialka - czym wiecej to lepiej ale 4-8gb to standard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wyższa rozdziałka tym bardziej układ graficzny się poci aby wyświetlić obraz w rozdzielczości natywnej, a zmniejszenie jej robi na ekranie pasztet. To tak jakby lapek był przede wszystkim do gier.

 

Deal moim zdaniem dobry: zamieniasz sprzęt wadliwy na coś, co w końcu może nie być wadliwe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A GT740M i tak nie uciągnie gier w FullHD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie racje, poza tym w moim laptopie za tydzien konczylaby sie gwarancja, a tak mam jakby 2 lata jeszcze gratis. Od kiedy kupilem PS4 to na lapku i tak praktycznie nie gram, a podejrzwam ze w FULL HD to bym mi wypalilo dziure w stole :E Byle tylko Euro Truck Simulator 2 dzialal ;d

 

Dzieki Panowie za odpowiedzi i pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz gwarancji 2 lata a odnowyiony sprzęt moze byc z używanych części wiec tak czy kwak potrzyma mniejwiecej tyle samo :E

Jesli masz możliwośćwycyganienia kasy to bierz kase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem informacje od Acera, ze na wymieniony sprzet gwarancja biegnie od nowa ; P

 

Niestety nie mam takiej mozliwosci, bo skorzystalem od samego poczatku z gwarancji zamiast niezgodnosci towaru z umowa :( Polak madry po szkodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest zle - bd mial mocniejszego lapka i 2latka gwarancji - zawsze mozesz wystawic na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jsk gwarancja leci od nowa to ja bym brał, przecież grać też można wystarczy w grach rozdziałkę przerzucić na niższą, wiem że na matrycach LCD najlepiej korzystać z natywneju rodziałki, ale tragedii by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem laptopa od kuriera, i już jutro chyba odeślę go spowrotem, po miesiącu spędzonym bez laptopa. Cudownie..

 

PBTxHl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstaje klawisz. Nie da się go w żaden sposób wyciągnąć ani wcisnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, odsyłaj tylko nie zapomnij wrzucić do paczki świstka papierowego z reklamacją i żądaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaczely sie pojawiac artefakty na ekranie...cos czuje ze wcisneli mi zwyklego przechodzonego bubla. Kolejne dni bez laptopa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem filmik tego co się dzieje na ekranie. Dziwnym faktem jest to, że zjawisko to pojawia się tylko na niektórych, dosyć ciemnych kolorach.

 

 

Czy ma ktoś jakikolwiek pomysł na to, czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...