Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

deftones5

Allegro - czas reakcji policji

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie może ile może trwać reakcja policji na zgłoszenie oszustwa? powiedzmy zgłaszam sprawe w mieście A, w ciągu tego samego dnia sprawa trafia do komendy w mieście B i oni odrazu jadą do klienta zapukać do drzwi czy kilka dni minie aż cokolwiek ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może ile może trwać reakcja policji na zgłoszenie oszustwa? powiedzmy zgłaszam sprawe w mieście A, w ciągu tego samego dnia sprawa trafia do komendy w mieście B i oni odrazu jadą do klienta zapukać do drzwi czy kilka dni minie aż cokolwiek ruszy?

 

:rotfl:

 

 

Tak, zgłaszasz dziś o 13, a o 14 antyterroryści wywalają drzwi u oszusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zgłoszenia w ciągu 30 dni dostaniesz pismo z policji ze stosowną informacją .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to kiedy oni odwiedzą delikwenta bo mi zależy jak najszybciej na zwrocie pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to kiedy oni odwiedzą delikwenta bo mi zależy jak najszybciej na zwrocie pieniędzy

Liczysz na to że jak policja wejdzie to niego to od razu odda Twoje pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz numer sprawy - reszta cie nie obchodzi czy u niego byli czy nie byli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to kiedy oni odwiedzą delikwenta bo mi zależy jak najszybciej na zwrocie pieniędzy

 

Jak wróci z wakacji na Kanarach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może ile może trwać reakcja policji na zgłoszenie oszustwa? powiedzmy zgłaszam sprawe w mieście A, w ciągu tego samego dnia sprawa trafia do komendy w mieście B i oni odrazu jadą do klienta zapukać do drzwi czy kilka dni minie aż cokolwiek ruszy?

czyżbyś kupił procesor intel core i5 za 550złi nie doszła do ciebie przesyłka ? :E

A tak na serio zanim sięcoś ruszy to minie kilka miesięcy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to kiedy oni odwiedzą delikwenta bo mi zależy jak najszybciej na zwrocie pieniędzy

Skorzystaj z POK.

Chyba idąc na policję nie liczyłeś, że w tym kraju wymiar sprawiedliwości spowoduje naprawienie Twojej szkody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś do niego zapuka w terminie 30 dni, a raczej nie zapuka tylko wyśle mu wezwanie. W kazdym razie w ciągu 30 dni muszą podjąc pierwsze czynnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdza czy to nie jakis znajomy ktoregos z policjantow. Jak tak to odesla tobie pismo ze nie wykryto sprawcy i sprawa umorzona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa na 99% i tak zostanie umorzona bez względu na to, czy był to znajomy policjanta, czy nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w programie W-11 by doszli do oszusta w kilka dni i odzyskali by kasę haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sędzia Anna Maria osądziłaby go i skazała w trakcie jednej, krótkiej rozprawy. Ale niestety w prawdziwym życiu, w prawdziwej Polsce to nie jest takie proste. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Sprawa na 99% i tak zostanie umorzona bez względu na to, czy był to znajomy policjanta, czy nie. ;)

Znowu wymyślasz procenty z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w programie W-11 by doszli do oszusta w kilka dni i odzyskali by kasę haha

 

w 30 minut tyle trwa odcinek ;)

najlepiej   zawsze płacić kartą   chargeback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego "jego" ma zapukać Policja? Masz prawie całkowitą pewność, że konto było na słupa, internet przez 3g + vpn + tor albo internecik jakiegoś nieświadomego sąsiada z WEP. Wpłatę dokonałeś zapewne na wypożyczone konto lup prepaid.

 

Nie skupiaj się na odzyskaniu kasy od gościa tylko na POK. Bo nawet po zgłoszeniu oszustwa Policja jeśli delikwenta ustali - to do odzyskania kasy miną WIEKI.

 

Z ciekawości zacząłem grzebać w darknecie, rzeczy na które tam trafiłem po prostu przerażają. Polecam nieświadomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to nie byl "zorganizowany" oszust i dane sa prawdziwe to w ciagu paru dni dostanie wezwanie na komende w swoim miejscu zamieszkania najpierw jako swiadek a nie od razu podejrzany i zostanie rozpytany na okolicznosci sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem, że na kasę to kolega poczeka o ile cokolwiek kiedykolwiek dostanie - jeśli będzie liczył na zwrot od tego jegomościa. POK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel konta ponosi odpowiedzialności i zostaje ukarany przez sąd. Policja bardzo szybko odnajduje takiego gościa. Ale sąd rozpatruje sprawę bardzo ale to bardzo wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel konta ponosi odpowiedzialności i zostaje ukarany przez sąd. Policja bardzo szybko odnajduje takiego gościa. Ale sąd rozpatruje sprawę bardzo ale to bardzo wolno.

 

A skąd takie autorytarne stwiedzenie.

Jeśli nastąpiło włamanie bez wiedzy właściciela na konto Allegro, albo zostało założone bez jego wiedzy (mozliwosci sporo) to na jakiej podstawie ma być ukarany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zostanie umorzona, gdyż nie będzie się dało wykryć sprawcy lub nastąpi odmowa wszczęcia postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...