Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fiszek

Prezent dla Mamy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że idą urodziny Mamy chcę jej zrobić prezent. Z racji tego że pali jak smok (paczka na 2dni) wybór padł na papierosa elektrycznego który nie będzie jej tak szkodził (chyba), nie będzie tak śmierdziało fajami a i może jej budżet się poprawi.

Jednak nie jest tak pięknie chciałbym się dowiedzieć kilku interesujących mnie rzeczy

1. Jakiego e-fajka byście polecili do tego jakieś 2 smaki (potem niech sobie radzi)

2. Czy po przetestowaniu takiego papierosa i ewentualnemu nie wstrzeleniu się w prezent będzie go można zwrócić? (To jest taki mój pomysł Mama pali naprawdę za dużo, ale nie wiem czy będzie jej to odpowiadało po prostu)

 

Za odpowiedzi dziękuję (tylko niech będą na temat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpowiedzieć nie na temat, ale tak naprawdę na temat.

 

Nie kupuj Mamie papierosa. Kup jej coś naprawdę fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kwiatki albo bombonierkę może horoskop? Chcę jej pomóc jakoś zacząć walczyć z nałogiem, bo wiem że sama się nie zbierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakoś (moim zdaniem) źle się zabierasz. Tak jakbyś narkomanowi kupił czystą, sterylną igłę i strzykawkę, żeby jakiegoś syfu nie podłapał.

 

Walka z nałogiem... a może wykup Mamie wizytę u specjalisty w poradni leczenia uzależnień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakoś (moim zdaniem) źle się zabierasz. Tak jakbyś narkomanowi kupił czystą, sterylną igłę i strzykawkę, żeby jakiegoś syfu nie podłapał.

 

Walka z nałogiem... a może wykup Mamie wizytę u specjalisty w poradni leczenia uzależnień?

 

To samo wpadło mi do głowy jak przeczytałem wpis autora. To jest tak samo jak z wręczaniem rzeczy potrzebnych do domu, pracy. Nie ma nic gorszego niż kupienie kobiecie patelni :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mam zamiaru przytaczać wam całej sytuacji porostu odnieście się do tematu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odniose sie do 2. Nie nie da sie zwroic po przetestowaniu. Można zwrocic ( jak sie kupi przez neta) ale jak sie go nie przetestuje.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo wpadło mi do głowy jak przeczytałem wpis autora. To jest tak samo jak z wręczaniem rzeczy potrzebnych do domu, pracy. Nie ma nic gorszego niż kupienie kobiecie patelni :E.

 

Żona kumpla zażyczyła sobie cały zestaw garnków na urodziny :E ale to przypadek szczególny nie podlegający statystyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-fajki są spoko, ale jak ktoś nie chce rzucić to nic mu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka na 2 dni :lol2: . Serio, to nie jest dużo :]

 

Kup jej desmoxan,

 

 

 

albo kulki analne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

Siostra po tym przestała palić

prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie-b-iext6991613.jpg

 

Ja także, książka wręcz genialna. Polecam, juz ponad 2 miesiące bez palenia i czuję się tak jakbym nigdy nie miał tego gówna w ustach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...