Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fazi2

Usunięcie katalogu autorun.inf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

chciałem poprosić o pomoc w usunięciu z pendrive katalogu autorun.inf

 

Na pewno go nie tworzyłem, ani do niego wejść ani go usunąć a podejrzewam że to jakiś wirus i chciałbym go wywalić tylko jak ?

 

Ma wszelkie dostępne atrybuty rahs no a jak chcę zmienić uprawnienia albo atrybuty to mi wywala że brak dostępu ??

 

Pomoże ktoś ?

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób format pena i już, zalecany system plików to exFat (niema ograniczenia wielkości pliku)Mozesz użyć programiku Rufus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to folder zaporowy, tworzony np. przez USBFix - jego zadaniem jest utrudnianie infekcjom pendrivowym przedostawanie się z pena na komputer, i odwrotnie.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to folder zaporowy, tworzony np. przez USBFix - jego zadaniem jest utrudnianie infekcjom pendrivowym przedostawanie się z pena na komputer, i odwrotnie.

 

F.

 

ok tylko że ja nie używałem tego narzędzia ??

 

zrób format pena i już, zalecany system plików to exFat (niema ograniczenia wielkości pliku)Mozesz użyć programiku Rufus.

 

format średnio pasuje bo to duży pendrak a mam trochę danych - tylko taka jest opcja ?

a exFat może i lepszy ale domyślnie nie obsługiwany w xp a często używam tego pendriva w xp, nie na swoim pc więc przystosowywanie każdego pc nie wchodzi w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok tylko że ja nie używałem tego narzędzia ??

Zrób log z >USBFix (aby pobrać kliknij na "Telecharger")

Kliknij w nim na: LISTING.

 

F.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...