Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcin2015

MacBook White

Rekomendowane odpowiedzi

MacBook White model :a1342

 

z oryginalnym zasilaczem

 

 

Procesor: 2,4 ghz C2D

Ram: 4 gb

Matryca: 13,3 '' 1280*800

Dysk: 250 gb

Bateria: +5,5 h cykle - 554

Atuty: Nowa klapa

 

Laptop ma zainstalowany oryginalny system OS X 10.7.5

Komputer posiada nowa klapę matrycy i spodnia

cześć obudowy jest to niewątpliwie ogromnym atutem.

 

100% sprawny

- 3 miesiące gwarancji

- FV 23% lub paragon jako dowód zakupu

cena: 850zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Taki komentarz znalazłem pod zakupem rtx 4070ti aero   w sumie to miedzy rtx 4070super a rtx4080super to jakieś od 1 do 30fps więcej za 2 tysiące więcej ... 
    • Bardzo milo, w tym roku to juz chyba 3 update firmware. W tamtym roku ludzie dlugo czekali na pooprawke do HDR a teraz dosc sprawenie im to idzie. 
    • No sry ale widać w tv nie czytają jakże opiniotwórczego działu z forum pclab. Xd Ale w tv jak zwykle sieją panikę i pewnie co poniektórzy już paszporty w garściach i zapasy papieru wykupują ze sklepów w oczekiwaniu na atak Hamasu na biedronkę.
    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK. Oczywiscie dla wielu osob zadna kluczykownia nie jest legit i nie jestem w stanie zmienic takiej opinii, niewazne jakich danych nie przytocze.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FFVII moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gry na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie. Pod 1080p to nie trzeba nie wiadomo czego, jakiś RTX 4060 /  4060 Ti / RX 6700 XT, to już będzie spoko.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...