Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sita

Wolny notebook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moim nowym laptopem. Jako, że jestem dziewczyną niewiele orientuję się w tych sprawach, a to staje się już uciążliwe. Laptop, HP ProBook 430, procesor Intel Core i5, windows 7.Włącza się normalnie, wszystko okej, a po kilkudziesięciu minutach jedna wielka zawiecha i nic nie idzie zrobić jak tylko go zresetować. Pamięci jest dużo, dysk C mało co zapełniony, D i E co prawda prawie pełne. Antywirus jest, skanuje, żadnych wirusów, CCleaner też zainstalowany, na bieżąco czyszczę. Co mogę jeszcze zrobić? Koleżance co ma taki sam, tylko że intel core i3 działa szybciej niż mi...

moje drugie pytanie dotyczy tego, jak wyłączyć go ze stanu uśpienia oraz jak zrobić zeby się wyłączył, uśpił po zamknięciu klapy? Gdy nacisnę klawisz zasilania to on gaśnie, muzyka leci, wszystko pięknie, ale potem nie wiadomo jak go włączyć.. natomiast gdybym chciała go szybko zamknąć poprzez zamknięcie klapy, buczenie nie ustaje, komputer nadal działa.. jak to zmienić?

 

Za każdą odpowiedź bardzo dziękuję, blondynki tak mają, że nie ogarniają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...