Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paw136

Zestaw i parę pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym kupić taki to komputer (cena 500-520 euro czyli ok. 2000 zł):

 

- Procesor: Intel Core i5-4690k

- Obudowa: Zalman Z3 Plus

- Płyta Główna: Gigabyte GA-Z97-HD3

- Dysk Twardy: Seagate ST1000DM03 1 TB

- Najzwyklejsza nagrywarka

- Zasilacz: tu potrzebuję Waszej rady.

- Ram: 8GB, dokładnie nie wiem który model, której firmy :P

 

Niestety pieniędzy na kartę graficzną mi nie starczz, ale po miesiącu lub dwóch dokupię jakąś z górnej półki (np. GTX 970), wentylator do procesora też dokupię w przyszłości tak samo jak dysk SSD. I tu mam takie pytanie, opłaca się kupować zestaw podany powyżej czy lepiej zbierać jeszcze przez ok. 1-2 miesiące i kupić 'pełny' komputer? Obecnie mam złomowego laptopa któremu jest ciężko pociągnąć CS 1.6 (nawet youtube na 420p się tnie :D), dlatego chciałbym kupić jak najszybciej nowy komp którego będzie dało się jak najprzyjemniej używać.

 

Kompa używam głównie do neta i gier (na nowym kompie grałbym głównie w battlefield 3). I tu mam jeszcze jedno pytanie, pójdzie battlefield 3 (ustawienia very low i rozdzielczość 1280x720 mi starczą) na tej integrze (i5 4690k - Intel HD Graphics 4600 jak się dobrze orientuję)?

 

P.S Mieszkam w Niemczech dlatego cena zestawu podana w euro na górze :P

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/inventory/info/AxnH8Q/

 

Dobrałem pod ten zestaw odpowiedni zasilacz i pamięci. Z97-HD3, a Z97-P to mniej więcej ten sam poziom jeśli chodzi o OC CPU.

Z tym, że Z97-P łapie się na promo Intela.

 

Jak sam widzisz nie dodałem obudowy, a już została przekroczona kwota 2000 PLN. Z tym, że jak masz 520E, to powinno styknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...