Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spider1978

Trafila mi sie okazja kupna od znajomego owego procesora i5 2400 razem z mobo.Bedzie on spisywal sie lepiej w nowych grach FC4, ACU od mojego FX 6300?

Rekomendowane odpowiedzi

Trafila mi sie okazja kupna od znajomego owego procesora i5 2400 razem z mobo. Bedzie on spisywal sie lepiej w nowych grach FC4, ACU od mojego FX 6300? Dodam, ze posiadam na pokladzie grafike GTX 970. Pozdrawiam:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2 nie mów hop bo te dwie gry mają skopaną optymalizacje i i5 2400 bez oc przy tej karcie będzie niestety zamulał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2 nie mów hop bo te dwie gry mają skopaną optymalizacje i i5 2400 bez oc przy tej karcie będzie niestety zamulał...

napewno sporo mniej niz ten szrot 6300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ACU, żaden procesor nie spisuje się Uber super ponad inne. Ale ciężko jest zmierzyć linie prostą krzywikiem, bo ta gra jest spaprana.

 

Jednak całokształt wydajności będzie lepszy i na pewno warto brać, jakbyś miał płytę umożliwiającą podbicie mnożnika turbo o 4 to było by miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do FC4 już jest patch 1.4 po którym mam na ultra + smaa 60-80fps (karta non stop 99% a proc jeszcze spory zapas)

 

O AC-U się nie wpowiadam, jest patch 1.3 już, ale nie testowałem, jak już naprawią optymalizacje to wypróbuje.

 

Ogólnie możesz zyskać 23% wydajności na + w porównaniu do kręconego na maksa fx6300, ale to nie jest najważniejsze, najważniejsze że min fps wzrośnie znacznie i nie będzie takich dropów jak na fx co bardzo umili rozgrywkę http://pclab.pl/art50000-54.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ta płyta obsługuje DDR3 1333, a kości posiadam 1600. Będzie jakaś różnica w wydajności czy praktycznie nie zauważalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ta płyta obsługuje DDR3 1333, a kości posiadam 1600. Będzie jakaś różnica w wydajności czy praktycznie nie zauważalna?

Nie ma problemu, pamięci mają profile do pracy z różnymi taktowaniami.

Obniżą się trochę timingi przy odrobinie szczęścia i różnica będzie znikoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...