Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mortuus

Słuchawki z mikrofonem dla gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam słuchawek głównie do gier i trochę do muzyki. Budżet to około 400zł. Chciałbym aby to była konstrukcja zamknięta, dobrze wygłuszająca otoczenie. Układ dźwiękowy to aktualnie Realtek ALC888, ale zamierzam w bardzo niedalekiej przyszłości zakupić nowy komputer. Tu się pojawia kolejny problem, czy wybrać dobrą płytę główną z Realtek ALC1150 (np: Asus Maximus VII Ranger) czy też lepiej zainwestować w osobną kartę dźwiękową (do 200zł). A co do słuchawek, poszperałem w internecie i natrafiłem na kilka modeli które mi wpadły w oko, są to:

Asus ROG Vulcan ANC Gaming

Razer BlackShark

HyperX HX Cloud Black

Zapewne zdecydowałbym się na któreś, gdyby nie skrajne opinie na ich temat oraz ogólne nie polecanie słuchawek dla graczy ponieważ są nieopłacalne. Szukałem na forum tematów lecz w żaden nie pomógł mi w moim problemie. Przez to mam mętlik w głowie i mówiąc szczerze nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Proszę o pomoc, ponieważ nie znam się na sprzęcie audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat te hyperx cloud są ok, bo to rebrandy takstarów pro80 z dodanym mikrofonem. Porządny sprzęt.

Nie ma sensu inwetować w płytę glowną dla integry. Osobna dźwiekówka będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...