Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

st0ne

Wysle RaFa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako iż wyszedł nowy dodatek, który swoja drogą jest świetny i blizzard dał super obniżkę na battlechesta (5 euro) pomyślałem, że może ktoś będzie chciał zacząć swoja przygodę z wowem lub do niego wrócić dlatego proponuje wysłanie rafa dzięki, któremu bedziemy mieli epx x3 co pozwoli nam na szybki lvling. Gram na serwerze Defias Brotherhood po stronie hordy. Jeśli ktoś się zdecyduje to zapraszam na PW. W zamian za rafa mogę zaoferować gold na początek.

Pozdrawiam i zachęcam bo warto :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem niedawno battlechest+Wod. Na czym polega opcja wysłania raf tj jak technicznie to wykonać (wysyłasz zaproszenie i poprzez nie trzeba aktywowac battlechest czy trzeba na nowo zakupić pakiet? kiedyś jak czytałem o rafie to ponoć był zablokowany dla pl, ale na forum battlenet i wowcenter widze ciągle ogłoszenia więc jak z tym jest?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było niedostępne w Polsce. Od kilkunastu miesięcy już jest. W grze masz opcje zrekrutowania przyjaciela, wpisujesz tam jego maila i wysyłasz inva.

 

Ze strony Blizza opis:

 

 

Początek

 

Możesz zrekrutować znajomego, który nie posiada jeszcze konta World of Warcraft lub którego konto ma mniej, niż 30 dni. Konta Starter mogą być użyte do rekrutacji. Gracze, którzy konto zostało stworzone ponad 30 dni temu lub powracający do gry po przerwie nie mogą być zrekrutowani, o ile nie założą nowego konta.

 

Zaloguj się na konto World of Warcraft na postać, którą chcesz grać ze swoim znajomym. Osoba, którą planujesz zrekrutować, zostanie poprowadzona tak, aby dołączyć do frakcji oraz serwera wybranej postaci.

Otwórz swoją Friends List i kliknij ikonę Symbol Recruit A Friend w prawym górnym rogu.

Ikona może być niedostępna przez pierwsze 72 godziny po ulepszeniu konta z edycji startowej.

Wpisz adres email swojego znajomego i wyślij zaproszenie. Będzie ono ważne przez siedem dni od momentu wysłania.

 

Jak chcesz to chętnie przyślę ci RAFa, podaj tylko maila na PW. Tu masz jeszcze zasady i korzyści:

 

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...