Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

exeqtor1987

Mysz i klawiatura do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do kupna klawiatury i myszki pod konsolę playstation4. Jestem zainteresowany bezprzewodowym zestawem, który umożliwi mi przyjemną rozgrywkę na konsoli ps4 (przede wszystkim final fantasy XIV ARR i war thunder). Interesuje mnie zestaw, który nie będzie miał opóźnień (lagi, ping) i będzie miał w miarę dobre rozwiązanie zasilania (baterie np. paluszki lub LiTon do ładowania, byle można było je wymienić i były w miarę wydajne). Cena zestawu to max 200 zł, chociaż jak każdy konsument liczę na niską cenę i wysoką jakość. Z góry dziękuję za pomoc wszystkim użytkownikom forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do kupna klawiatury i myszki pod konsolę playstation4.

borze sosnowy... widzisz i nie grzmisz... ysz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borze sosnowy... widzisz i nie grzmisz... ysz.gif

 

 

Skoro w FF14ARR i WT jest możliwość gry myszką i klawiaturą w czym problem? Takie odp. jak twoja nie interesują mnie. Zacząłem swoją przygodę z konsolą tydzień temu i ciężko mi się przestawić na DS4, ponieważ zawsze miałem PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie odp. jak twoja nie interesują mnie.

mój wpis nie jest odpowiedzią. Po tym wpisie odpowiedz sobie sam.

A forum jest publiczne wobec czego nie interesuje mnie co cię interesuje Up_to_something.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój wpis nie jest odpowiedzią.Up_to_something.gif

 

Zgadzam się w zupełności. Głupia odpowiedź to nie odpowiedź, a takie trzeba ignorować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@milekp

Jak pogra z pół roku na padzie i spojrzy na ten wątek po czasie to zrozumie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić ps4 żeby podłączyć klawiaturę i myche... f*ck logic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do komunikacji (czat) czy też obsługi www/youtuba czasem by się przydały klawisze bo pisanie padem to troszkę słabe jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do komunikacji i tak najlepsza jest oficjalna appka Playstation. Kupowanie myszki i klawiatury do konsoli to kretynizm (cóż, jestem bezpośredni tongue.gif )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejterów nie brakuje jak widać ;) Proponuję moderatorom zamknąć ten temat. Nikomu nie posłuży. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję odpowiedź z jednego forum:

Jeśli pytasz o to czy da się podłączyć pod PS4 mysz i klawiaturę to da się, ale nie da się grać. Służy to jedynie w menu i przeglądarce HTTP ewentualnie pisanie na czacie.

Jedna opcja to emulator umożliwiający podłączenie klawiatur i myszki (aby wykorzystać je w grach). Ale tutaj Twój budżet jest zbyt mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, bo jestem na etapie kupowania PS4. Widzę, że w temacie wypowiedziało się wielu idi0tów - otóż klawiatura do PS4 to bardzo mądry wybór z uwagi na WWW. Poruszanie się padem po WWW jest równoznaczne z obowiązkową wizytą u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie się padem po WWW jest równoznaczne z obowiązkową wizytą u psychiatry.

jeżeli już tak jednoznacznie oceniamy, to dokładnie tym samym jest korzystanie z www na PS4...

I daruj sobie obrażanie osób uczestniczących w dyskusji już w swoim pierwszym poście na tym forum bo daleko nie ujedziesz. Ci idioci w przeciwieństwie do ciebie wiedzą, co piszą, ty na razie jesteś tylko "na etapie kupowania" (żeby nie podsumować dobitniej)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale powiedzmy sobie szczerze - ile osób wykorzystuję konsolę do regularnego przeglądania stron internetowych? :) Sądzę, że niewielu. A skoro już jesteśmy w temacie, to wiem że do PS3 można było podpiąć dowolną klawiaturę na USB i działała bez problemów (sam kilka razy sprawdzałem). Nie zmienia to jednak faktu, że użyłem tego mechanizmu dosłownie kilka razy, kiedy była potrzeba wpisać coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc na PS4 gram dużo u kuzyna, czasami chcemy dla relaksu wejść czy to na YouTube, pooglądać nowe trailery gier i filmów. Dostajemy nerwicy sięgającej dna piekieł jak mamy wystukiwać padem wyszukiwane teksty. Klawiaturka dużo nie kosztuje, a ten co utrudnia sobie życie (no bo jak to, PS4 i klawa, toż to świętokradztwo) ma ograniczony umysł i jak najbardziej można go nazwać idi0tą.

 

Do milekp - to że masz 14k postów to znaczy, że nowi mają ci się kłaniać? A może będziesz wnioskował o bana dla mnie - nie bądź żałosny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do milekp - to że masz 14k postów to znaczy, że nowi mają ci się kłaniać? A może będziesz wnioskował o bana dla mnie - nie bądź żałosny!

A co to ma do rzeczy? Matka cię nie wychowała, że nie rozumiesz o czym się pisze?

Daruj sobie czytanie między wierszami i dopowiadanie sobie o tym co inni robią bądź będą robić. Nazywać innych debilami w zwykłej dyskusji świadczy tylko i wyłącznie o tobie a nigdy nie ma drugiej szansy by zrobić dobre, pierwsze wrażenie. To tyle i tylko tyle.

A dyskusja zaczęła się od pytania o klawę i mysz do grania, to ty wyleciałeś jak Filip z konopii z www, wyzywając wszystkich w tym temacie od idiotów. Więc zniżając się do twojego poziomu byś załapał -dla mnie jesteś takim samym idiotą oglądając www na ps4 do tego z dwoma lewymi, skoro masz problem z wystukaniem na padzie kilku słów w celu wyszukania czegokolwiek na youtube… Proste, nie?

Jak ty masz zamiar grać na padzie niedojdo, skoro wystukanie kilku literek stanowi dla ciebie ogromną trudność i powód do "nerwicy sięgającej dna piekieł"? A może nie wiesz, że youtube wyszukuje już po części wyrazu a ty całe elaboraty lub litanie przy wyszukiwaniu wypisujesz? Tak, czy siak - dla mnie dyskusja z tobą w tym jak i ewentualnie innych tematach, skończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do komunikacji i wklepywania tekstu na www to raczej tego typu wynalazki http://allegro.pl/mini-klawiatura-bezprzewodowa-do-ps4-i5401324000.html

Myszka to już nieporozumienie całkowite, a argument "po co podłączać pada pod PC" jako kontrargument dla tezy o myszce jest żałosny.

 

Same przeglądarki na konsolach to protezy takie same jak internet na smartTV przy pomocy pilota - nie jest to w żaden sposób wygodne, już lepiej mieć pod ręką tablet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję, bo jestem na etapie kupowania PS4. Widzę, że w temacie wypowiedziało się wielu idi0tów - otóż klawiatura do PS4 to bardzo mądry wybór z uwagi na WWW. Poruszanie się padem po WWW jest równoznaczne z obowiązkową wizytą u psychiatry.

No na pewno autor napisał na forum o specjalną klawiaturę i mysz do przeglądania www. :E

Przecież widać jak byk, że chciał to pod gry. Bo kto normalny by zakładał temat o klawiaturę do WWW. Nie dziwne, że każdy tak zareagował, bardzo słusznie. Na konsoli gra się na padzie a nie na dziwadłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milekp - widzę, że dla ciebie to i oranie cepem pola to nie problem. Dla mnie używanie pada do nawigowania i pisania na www to prymitywizm sięgający zenitu. Jak widać, mam bardziej otwarty umysł i nie używam tylko konsoli do je..nia w gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli gra się na padzie a nie na dziwadłach.

Gra się na czym się chce i na czym się da.

Dopóki nie gra w MP i nie psuje tym samym zabawy innym, w czym problem? :hmm:

Zakładając oczywiście, że to w ogóle w jakimś rozsądnym stopniu działa i nie skończyłoby się powrotem do pada po skopaniu dupska z każdej strony. :rotfl::E

 

Straszne pieniactwo jak na tak błahy temat. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ogarnijcie się synek pisze posta żeby ktoś znajacy na rzeczy mu ogarnął temat a wy swoje fantazje tutaj sprzedajecie ! Jakby czegoś takiego oczekiwał to by napisał temat jestem masochista sprawia mi to przyjemność hejtujcie mnie, więc wymloczki patafiana dierzcie pada w dłoni i grajcie sobie dalej. I pytam się gdzie jest Moderator bo jeśli jest to do zwolnienia to forum nie służy do stwarzania takich incydentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie które jest wam tak bardzo potrzebne to hama speedshot konwerter i koszuje w tym momencie jakie 280 zł.Pozwala na pisanie oraz granie w PS3/PS4/xBoxa na klawiaturze i myszce pozdrawiam wszystkich nerwusów xD. Jeśli ktoś zan coś innego Piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 80cm jako minimum odległość od oczu ja mam też biurko głębokie na 80cm i siedzę nieco odchylony w fotelu więc mam podobną odległość oczy-ekran jak ty, czyli 1 metr mniej więcej i taka odległość jest komfortowa imo te 42 calowce od LG mają jeszcze jedna fajną zaletę - ich 'podstawa' to dwie krótkie nóżki, które zajmują bardzo mało miejsca na biurku więc można Tv/ekran odsunąć praktycznie pod samą krawędź biurka co daje fajny efekt bo przy tej wielkości ekranu widzisz tylko fajną taflę, no i jednak wyłączony C3 ma czarny ekran a wyłączony qd oled już czarny nie jest (mi to nigdy nie przeszkadzało, ale lepiej wygląda wyłączony woled) ja przechodzę właśnie z 34 UW na 42 4k i imo warto pod kątem rozdzielczości i większości ekranu, a grafę za jakiś czas się zmieni na lepszą więc fps pójdą w górę a 4k zostanie
    • Super! Tego potrzebowałem. forskoczek20 i Dirian bardzo Wam dziękuję za pomoc  Chyba już wszystko wiem i nie pozostaje mi nic innego tylko zamawiać, a potem składać - trzymajcie kciuki, żebym sobie poradził i niczego nie zepsuł:)
    • Ja mam teraz LG C2 42 i Aorusa FO27Q3. Mogę powiedzieć subiektywnie i mogę też zmierzyć jasność w luxach, jak trzeba coś dowieść - mimo różnic w rozmiarach i w krzywych jasności, HDR-y są tych obu ekranach są bardzo dobre. Tak samo jak dobre są i jabłka i gruszki . LG ma mniejszy peak ale zazwyczaj wyższą jasność ogólną w scenach. Ale zauważyłem, że bardzo krótkie sygnały - błyskawice, czy np. światła w szybko jadącym pociągu w Jedi Kinght Ocalały (polecam jako pokaz możliwości HDR RTX) są naprawdę bardzo jasne, jaśniejsze od stałego małego okienka "ileś tam procent" wyświetlanego w sposób ciągły. Aorus ma wyższy peak, ale z mniejszej powierzchni, realne sceny zazwyczaj ciemniejsze, ale nadrabia tym, że jego wszystkie kolory bardziej świecą i odbiór scen HDR jest równie imersyjny. Zwłaszcza jak się siądzie bliżej ekranu - co jest łatwe przy 16:9 (a pewnie nie było przy 21:9 @MuziPL?) Jak bym miał pogodzić oba światy, to 42" QD OLED poproszę...  
    • Kiedy te QD-OLEDY będą miały szerszą dostępność? Bo jak na razie to chyba tylko XKOM jakimś cudem dostał.
    • Duża różnica między MOBO? Wrzuciłeś płytę 3 stówki droższą. Warto?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...