Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luntek17

Sylwester 2014/2015 Gdzie się wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Za długo zwlekałem z zarezerowaniem wyjazdu do Wiednia (mieliśmy jechać w 4 osoby) i wszystkie miejsca zostały wyprzedane :(

http://www.groupon.pl/deals/groupon-travel/ga-biuro-podrozy-index/50698442?division=groupon-travel&nlp=&utm_campaign=200023&utm_medium=afl&utm_source=GPN&CID=PL_AFF_5600_225_5383_1&mediaId=200324&sid=4

 

I szukam czegoś innego, ale z (jak na razie) marnym skutkiem :-/

 

Szukam jakiegoś wyjazdu w ciekawe miejsce - podobnego do tego z linku.

Miejsce wyjazdu - Katowice i okolice.

Pokoje - najlepiej 2x2. Wyjazd nie wcześniej jak 30 grudnia o 18:00

Powrót 2 stycznia. Cena - w granicach rozsądku.

 

Gdyby ktoś miał jakaś ciekawą ofertę lub pomysł to piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na labie jest zawsze super impreza, byłem 2 lata podrząd. W tym roku niestety mnie nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bylem na labie, ale to bylo daaawno temu :E

W tym roku tez mnie tu nie bedzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na laba można wejść w przeglądarce z telefonu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Party ze znajomymi, jak w zeszłym roku. Mam nadzieję że bez moralniaka tym razem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On zapytał gdzie jechać, a nie gdzie wy będziecie lub czy będziecie na forum internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mianuje ten temat oficjalnym sylwestrowym 2014 :E

 

Zgadzam się, jak wchodziłem do tego tematu to byłem przekonany, że jest to oficjalny temat, niech tak już zostanie :D. Z resztą sam chciałem już coś zakładać, bo czasu coraz mniej - 2 tygodnie, a tu cisza :E.

 

Tak więc ja powtarzam zeszły rok , miejsce to samo, ekipa podobna, było dobrze, więc po co zmieniać :).

 

PS, Żeby nie spamować, w 2 tygodnie przed ciężko jest zarezerwować msze w kościele, a co dopiero wypad na sylwestra. Tak więc jesteś skazany na imprezę TUTAJ :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mianuje ten temat oficjalnym sylwestrowym 2014

inside zawsze to robił.

 

Gdyby ktoś miał jakaś ciekawą ofertę lub pomysł to piszcie

Wątpię, abyś coś znalazł. Sam musiałem msc. wcześniej. W tym roku ze znajomymi wybieram się na http://www.partycamp.pl/

 

E.w poszukaj last "minute". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę grał w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz na morzu zamiast tych Katowic? Czyli sylwester na promie Polonia. Cena 599 zł imo jest rozsądna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą na morzu? Brrrr, aż się włosy na głowie jeżą na samą myśl. Chyba by mi musieli jeszcze dopłacić żebym się na to zgodził. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz na morzu zamiast tych Katowic? Czyli sylwester na promie Polonia. Cena 599 zł imo jest rozsądna.

Za zimno

 

Powiedziałbym a idź pan w h...ale nie do kobiety..no dziewczyny aby nie postarzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą na morzu? Brrrr, aż się włosy na głowie jeżą na samą myśl. Chyba by mi musieli jeszcze dopłacić żebym się na to zgodził. :P

No ale nie na tratwie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sylwester na promie Polonia. Cena 599 zł imo jest rozsądna.

 

Polecam zabawy na promie polonia. Tab btw plynelem nim juz 12 razy, pierwszy raz praktycznie po wprowadzeniu go w 1995.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie na tratwie. :E

I co z tego? Takie rejsy są fajne latem, jak jest ciepło. Można przynajmniej wyjść na pokład, pospacerować po pokładzie, albo posiedzieć w ciepłym słońcu i popodziwiać morze. A zimą? Prawie cały dzień ciemno, więc g..wno widać, a do tego na zewnątrz piździ. Zostaje więc tylko tkwienie pod pokładem cały rejs. Jak dla mnie do d..py takie coś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą na morzu? Brrrr, aż się włosy na głowie jeżą na samą myśl. Chyba by mi musieli jeszcze dopłacić żebym się na to zgodził. :P

 

No tak, bo przecież w morzu będziesz pływał :P

Zresztą nad morzem zimy nie będzie - ponoć ma być nawet do 10 st :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Za długo zwlekałem (...)

to piszcie ;)

Zgodnie z twoim avatarem polecam ci się udać na sylwestra do kościoła, aby ksiądź wbił ci ten krzyż do głowy - atrakcje gwarantowane :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z twoim avatarem polecam ci się udać na sylwestra do kościoła, aby ksiądź wbił ci ten krzyż do głowy - atrakcje gwarantowane :thumbup:

Domyślam się, że Ty przeżywałeś już inne atrakcje z księdzem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo przecież w morzu będziesz pływał :P

Zresztą nad morzem zimy nie będzie - ponoć ma być nawet do 10 st :kwasny:

Post wyżej nad twoim. Trzeba było przeczytać zanim skomentowałaś. :P

10 stopni. Po prostu sama "przyjemność", szczególnie na morzu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jadę do znajomego z klasy. Zapowiada mi się bezalkoholowy Sylwester, bo jadę samochodem. Cieszy mnie to, bo na drugi dzień normalnie wstanę.

Oczywiście na labie też będę siedział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...