Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartekk810i

Ładowarka do SONY Z1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie, czy ilość mA w ładowarce (większa) może popsuć baterie ? lub uszkodzić jej czas działania ? czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecałbym używanie zalecanych wartości jakie mają owe ładowarki... bez powodu większych nie dają, użyć możesz ale na własne ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie standardowa ładowarka ma 1500 mA, a patrzyłem to w sprzedaży większość ma 1A=1000mA, to kupiłem większą niż mniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemu o ile faktycznie ładowarka ma na wyjściu 5.0V i nie będzie skoków, wiadomo na najtańsze urządzenia trzeba uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz i 100A podłączyć, telefon pociągnie tylko tyle ile będzie potrzebował.

 

Tylko pamiętaj, że napięcie ma być stabilne, więc lepiej nie używać jakiejś taniej chińszczyzny do ładowania skomplikowanej elektroniki. Co prawda ładowanie ładowarkami impulsowymi nie jest tak wrażliwe na tętnienie napięcia jak w starszych telefonach ale mimo wszystko warto inwestować w firmowe ładowarki. Dla mnie hitem jeśli chodzi o jakość ładowania i żywotność jest Nokia AC-10E i jeśli już kupujecie dodatkową ładowarkę, to ten model zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecałbym używanie zalecanych wartości jakie mają owe ładowarki... bez powodu większych nie dają, użyć możesz ale na własne ryzyko.

 

 

No bez powodu nie bo większe są droższe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...