Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barceloniak11

Konto internetowe w Mbanku

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, założyłem konto jednak przy pierwszej aktywacji zablokowali mi identyfikator i hasło bo chyba się walnąłem parę razy i podałem zły email lub inne dane sprawdzające tożsamość, czy to konto może sobie normalnie istnieć i nie pobiorą mi aby jakiś środków? Niby konto jest darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe... Do kolejnej zmiany regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo w mbanku jako drugie przez chyba 2 lata bez zadnych oplat tyleze bez karty, teraz mi zaproponwali karte za 4zl na mc, oplaty nie ma jakk wydam min 2 stowy, ale mam zwroty 5% za placenie karta za wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bez karty, ono po prostu istnieje ale nie zamierzam w ogole z niego korzystać, i tu pytanie czy za rok mi nie zadzwonią że musze zapłacić x zł za nie wiem co. O to mi chodzi, chcę się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bez karty, ono po prostu istnieje ale nie zamierzam w ogole z niego korzystać, i tu pytanie czy za rok mi nie zadzwonią że musze zapłacić x zł za nie wiem co. O to mi chodzi, chcę się upewnić.

Zalozyc konto potrafiles? To czemu na forum dopytjesz sie o takie rzeczy? Upewnij sie w banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech po prostu ktoś napisze posiadacz takiego konta czy mu coś zdzierają za samo posiadanie konta bez żadnych przepływów gotówkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie obrotów to za dwa lata sami powinni zamknać, ale Mbank się troszczy żeby mieć jak najwięcej kont więc nei zamykają. Sam lepiej zamknij będziesz miał problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech po prostu ktoś napisze posiadacz takiego konta czy mu coś zdzierają za samo posiadanie konta bez żadnych przepływów gotówkowych.

 

Jesli masz stworzone karty płatnicze i ich nie używasz to będziesz płacił bodajże 5 złod sztuki

Możesz albo skasowac karty albo zacząc ich używać. Wystarczy tylko 100zł płątności miesięcznie choćby na 1 i znikają wszelkie opłaty.

Cała reszta bez haczyków jest bezpłatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykaj jak najprędzej. Opłata się zawsze może przypałętać, po co Ci kłopoty ? Za chwilę będzie zmiana regulaminu, i przywalą opłatę miesięczną za brak przelewów wychodzących w miesiącu.

 

Na tym jest najlepszy zarobek, na masie jeleni która nie pozamykała konta , a opłaty lecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są jelenie tylko ignoranci skoro nie interesują się swoimi finansami.. Sami sobie szkodzą.

 

@autor

 

Jak zablokowałeś konto to zadzwoń na infolinie, wpisujesz swój nr ID, logujesz się poając telefod, i łączy Ciez konsultantem, który Ci konto zresetuje. Ustalisz sobie nowe hasło i heja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart płatniczych nie mam, a czy jeżeli pójdę do placówki banku to skasują mi to bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się,

 

potrzebuje jak najtańszego w utrzymaniu konta z dostępem internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart płatniczych nie mam, a czy jeżeli pójdę do placówki banku to skasują mi to bez problemu?

co skasują ? blokade konta ? zresztą odpowiedź na to pytanie jest tak oczywista, że aż szkoda na nie odpowiadać.....

Telefon wygodniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się,

 

potrzebuje jak najtańszego w utrzymaniu konta z dostępem internetowym.

 

masz stałe miesięczne dochody 1000zł+ ? płacisz kartą za zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync) - całkowicie bez opłat, wypłaty ze wszystkich bankowatów za darmo, 10 przelewów natychmiastowych za darmo. Nic nie trzeba wydawać żeby nie było opłat.

 

A najgorszy bank to Getin, złodzieje naliczają niesłusznie opłaty za prowadzenie konta 9,99+za karte, nawet jak sie wydaje są opłaty. Mi naliczyli opłaty za to, że nie zamknełem konta a chciałem, co innego gadają przez telefon. Złodzieje i oszuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto w mBanku się teraz bardzo fajnie zamyka - można to zrobić online. Kilka kliknięć i za miesiąc przychodzi mail z powiadomieniem o zamknięciu. W międzyczasie może zadzwonić ktoś z "utrzymania", do mnie nie dzwonili, bo chyba nie mieli aktualnego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z utrzymania z mbanku ? haha jeśli myślisz, że ci zaoferują coś ekstra to zapomnij. Ten bank ma chyba najgorsze lokaty na rynku albo jedne z najgorszych i o klienta nie dba w ogóle. Jedyne co ci zaproponują to tak jak mi, bym całe oszczędności wsadził do nich na lokate 2% a na bieżące potrzeby zaciągnął kredyt.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten bank nie jest warty uwagi. Najpierw obiecują złote góry, a zaraz zmieniają regulamin, dowalają opłaty za kartę, lokaty mają słabe oprocentowanie.

Są lokaty "na nowe środki", ale nowe środki są określane w bardzo ciekawy sposób. Np. 12.12 mam ponad 1,5k wpłaty, termin "nowych środków" sobie określili od 12.12, a kwota jaką określili jako "wpłacone nowe środki" to jakieś magiczne 953zł.

W ogóle ich wpłatomat zeżarł mi ostatnio grubszą kasę i już tydzień czekam na rozpatrzenie reklamacji.

Czuję przez skórę, że będą robić problemy i znowu będzie jazda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mbank? Od dawna mam martwe konto bez karty, od czasu jak konkurencja zaoferowała darmowe wypłaty w całej Europie, ekpresowe przelewy gratis i kartę oraz naklejkę zbliżeniową też za free. Konsultant pytający czemu rezygnuję z karty nawet nie ogarniał zbytnio tematu i sam się pożegnał na pytanie czy oferują lepsze lub równe warunki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten bank nie jest warty uwagi. Najpierw obiecują złote góry, a zaraz zmieniają regulamin, dowalają opłaty za kartę, lokaty mają słabe oprocentowanie.

Są lokaty "na nowe środki", ale nowe środki są określane w bardzo ciekawy sposób. Np. 12.12 mam ponad 1,5k wpłaty, termin "nowych środków" sobie określili od 12.12, a kwota jaką określili jako "wpłacone nowe środki" to jakieś magiczne 953zł.

W ogóle ich wpłatomat zeżarł mi ostatnio grubszą kasę i już tydzień czekam na rozpatrzenie reklamacji.

Czuję przez skórę, że będą robić problemy i znowu będzie jazda...

Może wydałeś przez miesiąc kilka stówek

Nowe środki to z tego co pamiętam wg ichniej definicji, środki nadwyżkowe ponad stan konta sprzed miesiąca albo nawet dwóch.

Samo uzależnianie oferty banku od nowych środków dla mnie z poziomu widzenia klienta jest żałosnym posunięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz stałe miesięczne dochody 1000zł+ ? płacisz kartą za zakupy?

 

jedyne opłaty jakie mogą być to za kartę debetową, mbankowi już podziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne opłaty jakie mogą być to za kartę debetową, mbankowi już podziękuje

 

 

Sam też rezygnuje z tego banku choć z innego powodu :E

Jakie niby inne opłaty opróćz za kary debetowa są w tym banku? Ja sięz żadnymi nie spotkałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech po prostu ktoś napisze posiadacz takiego konta czy mu coś zdzierają za samo posiadanie konta bez żadnych przepływów gotówkowych.

Zależy jakie, ekonta od lat nieruszane podobno nie ma gilotyny na nie jak nie ma kart. Sam kiedyś siedziałem tam, ale przesiadłem się na inne z opłatami, bo tam teraz tak surowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync) - całkowicie bez opłat, wypłaty ze wszystkich bankowatów za darmo, 10 przelewów natychmiastowych za darmo. Nic nie trzeba wydawać żeby nie było opłat.

 

+1

Do tego mam jeszcze u nich walutowe i oszczędnościowe, też wszystko bezpłatnie. Choć na oszczędnościowym jest stosunkowo niskie oprocentowanie, ale do oszczędzania się zwykle szuka i tak alternatywny, bo żaden duży bank nie ma dobrej oferty przy bezpłatnych kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z konta Mbanku korzystałem sporadycznie i z długimi przerwami. Nigdy mi nic nie doliczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...