Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maccabra

Esprimo Mobile V5535 - Słaba wydajność w Windows 7, zakłócenia dźwięku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie będę się rozpisywał, ponieważ chciałbym Was prosić o przeczytanie tego tematu: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2945683.html

Niestety wielcy specjaliści z elektrody nie potrafią mi pomóc, a może nie chcą. Nie ważne.

 

Panie moderatorze, chciałbym zaznaczyć, że nie jest to żadna reklama i link może pozostać, ponieważ tematy z tego forum nigdy nie wygasają (jak również obrazki/screeny w nim zawarte), a nie ma sensu abym 10x pisał co jest nie tak. Nie wiem też czy piszę u Was w dobrym dziale, jeśli nie to proszę o przerzucenie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak się dzieje zaraz po włączeniu komputera? Czy może dopiero jak się nagrzeje ? Próbowałeś odłączyć i podłączyć dysk? Jakie jest użycie procesora podczas zwykłych operacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak się dzieje zaraz po włączeniu komputera? Czy może dopiero jak się nagrzeje ? Próbowałeś odłączyć i podłączyć dysk? Jakie jest użycie procesora podczas zwykłych operacji ?

 

Tak, od razu po włączeniu jest zamulony. Próbowałem na innym dysku (nowy, praktycznie nieużywany), na innej kostce ramu też. Obciążenie cpu raczej w normie, postaram się sprawdzić to dokładnie + odczyt temperatur.

Ja czuję, że to wydajność grafiki jest beznadziejna stąd to słabe działanie w Aero. Na sterowniku M$ wydajność Aero to 1,0 po instalacji tych dedykowanych 3,0. Tyle samo mam w 2 innych laptopach na zaintegrowanych grafikach i te laptopy chodzą jak burza - przynajmniej przewijanie okien itp. Więc ja tego nie rozumiem. No ale są na czipie intela, a nie jakieś SiS...

Dodam, że żadnych artefaktów/bad pikseli czy coś w tym stylu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...