Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MiedCU

Wymienię darmochę/wypożyczenie konta steam lub origin za klucz dla starych graczy z WoT

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię użytek z klucza dla starych graczy z CD-Action i/lub z promocji Intela. Nie jestem wiernym fanem tej gazety dlatego też nie zamierzam jej nabyć ale klucz z chęcią bym przytulił - czy to za darmo :E czy to może za opcje wypożyczenia konta steam/orgin. Czemu tylko wypożyczenia? Bo do kont mam przypisany bardzo ważny dla mnie kontaktowo/biznesowy e-mail, natomiast z oby dwóch kont nie korzystam od przeszła roku i nie będę korzystał chyba żeby dodać jakaś darmową grę (WoT mnie pochłonął). Była wiec by to praktycznie dożywotnie wypożyczenie - w razie problemów z logowaniem oczywiście byłby do dyspozycji. Jeżeli ktoś się zna na wypożyczaniu gier miedzy kontami steam to też mogę zaproponować taką opcje- takie rozwiązanie chyba było by wygodniejsze dla obu stron a i z racji tego że rzadko bywam na steam gra właściwie była by ciągle dostępna dla Ciebie.

 

Origin:

Battlefield 3 + usługa premium

Battlefield 4

Battlefield 1942

Fifa 2013

Dead Space

 

Konto GOG:

Wiedźmin 2

 

Steam:

Company of Heroes 2

Left 4 Dead 2

Padyay

Portal

Red Orchestra 2

Snajper Elite v2

Torpico 3

Wargame: Airland Battle

Wargame: Red Dragon

 

Zainteresowany? inne propozycje rozwiązania wymiany? pisz PM bo temat raczej utonie bo nie będę go codziennie doglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Originie da się zmienić adres email :) Stawiam że na Steamie jest tak samo, więc po prostu możesz sprzedać te konta, bo są trochę warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki klucz, ci chodzi do WOTa, bo nie rozumiem:D Może chciałbyś konto z WOTa?

 

Są klucze z gazetki CD Action (cytuję ze strony CDA) "No i bomba – wspomniane kody do World of Tanks o wartości 50 zł.

Obecni gracze dostają sowiecki czołg premium T-127 (o wartości 850 golda) i 3 dni konta premium, a nowi gracze do tego jeszcze 500 złota i 3 dni konta premium. Na nowym koncie można wykorzystać oba kody. Na już istniejącym - tylko jeden. Kody działają na serwerach EU i są ważne do końca tego roku."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki klucz, ci chodzi do WOTa, bo nie rozumiem:D Może chciałbyś konto z WOTa?

 

Chodzi o klucz z aktualnego wydanie CD-action ale tak naprawdę każdy klucz dla starych graczy zaakceptuje - im bardziej wartościowy tym lepiej.

 

Nie wiedziałem że można zmienić e-mail cały czas myślałem że jest on na stałe przypisany :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co oferujesz za kod?

 

Zrobię użytek z klucza dla starych graczy z CD-Action i/lub z promocji Intela. Nie jestem wiernym fanem tej gazety dlatego też nie zamierzam jej nabyć ale klucz z chęcią bym przytulił - czy to za darmo :Eczy to może za opcje wypożyczenia konta steam/orgin. Czemu tylko wypożyczenia? Bo do kont mam przypisany bardzo ważny dla mnie kontaktowo/biznesowy e-mail, natomiast z oby dwóch kont nie korzystam od przeszła roku i nie będę korzystał chyba żeby dodać jakaś darmową grę (WoT mnie pochłonął). Była wiec by to praktycznie dożywotnie wypożyczenie - w razie problemów z logowaniem oczywiście byłby do dyspozycji. Jeżeli ktoś się zna na wypożyczaniu gier miedzy kontami steam to też mogę zaproponować taką opcje- takie rozwiązanie chyba było by wygodniejsze dla obu stron a i z racji tego że rzadko bywam na steam gra właściwie była by ciągle dostępna dla Ciebie.

 

Origin:

Battlefield 3 + usługa premium

Battlefield 4

Battlefield 1942

Fifa 2013

Dead Space

 

Konto GOG:

Wiedźmin 2

 

Steam:

Company of Heroes 2

Left 4 Dead 2

Padyay

Portal

Red Orchestra 2

Snajper Elite v2

Torpico 3

Wargame: Airland Battle

Wargame: Red Dragon

 

Zainteresowany? inne propozycje rozwiązania wymiany? pisz PM bo temat raczej utonie bo nie będę go codziennie doglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że teraz zamiana już wchodzi w grę, gdyż MiedCU nie wiedział że można zmienić email na Originie i Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...