Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MichaelAir

Głośniki Logitech X-530 nie działają prawidłowo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Sprawa wygląda następująco. Mam Windows 7 64bit, kartę dźwiękową Realteka oraz głośniki 5.1 wspomniane w tytule. Mam zainstalowane wszystkie sterowniki płyty głównej (Gigabyte Z97-HD3), w tym audio oczywiście. Kodeki to ffdshow, wersja z tego roku. Problem polega na tym, że kiedy puszczam muzykę np. przez WMP, to słychać tylko 2 głośniki oraz subwoofer. Natomiast gdy odtwarzam muzykę z youube'a, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przeinstalowywałem już sterowniki Realteka, kodeki także. Nic to nie dało. Co więc może być przyczyną tego problemu? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ścieżka dźwiękowa empetrójek jest zrealizowana najczęściej w stereo więc one działają jak najbardziej prawidłowo, chyba że chcesz puścić dźwięk na siłę w 5.1 to wtedy należy korzystać z opcji w sterownikach, włączyłem z ciekawości ten efekt ale wzmacniacz w tych głośnikach nie radził sobie z zasileniem non stop wszystkich satelit i subwoofera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...