Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Max33r

Przegrzewanie się G3258 i nie tylko...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj z ciekawości pobrałem program (SpeedFan) żeby zobaczyć moje temperatury, dodam że całego kompa składałem jakieś 2 miesiące temu, tylko oobudowa stara (PC w sygnaturze). I co mnie żdziwiło to temperatura procesora, ale gdyby była ona prawdziwa to dawno by komputer się wyłączył, dotykałem chłodzenie to jest zimne (BOX'owe), takie jak powinno być, to dlaczego tak temperatury wariują? Dodam że przy starcie systemu czy podaczas grania temperatura procesora jest stała (128 stopni). I jeszcze pytanie, co to jest w speedfanie podzespoły: AUXTIN z numerkiem od 0-4? Dorzucam screena: 0448aa6c54e1a.jpg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj z ciekawości pobrałem program (SpeedFan) żeby zobaczyć moje temperatury, dodam że całego kompa składałem jakieś 2 miesiące temu, tylko oobudowa stara (PC w sygnaturze). I co mnie żdziwiło to temperatura procesora, ale gdyby była ona prawdziwa to dawno by komputer się wyłączył, dotykałem chłodzenie to jest zimne (BOX'owe), takie jak powinno być, to dlaczego tak temperatury wariują? Dodam że przy starcie systemu czy podaczas grania temperatura procesora jest stała (128 stopni)

Może być winny uszkodzony czujnik temperatury ;)

 

I jeszcze pytanie, co to jest w speedfanie podzespoły: AUXTIN z numerkiem od 0-4?

Oficjalnie to jest zasilacz, jednak najczęściej są to wartości z d*py ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haswelle normalnie przy temperaturze 100 stopni throttlują i nie grzeją się wyżej, czyli pomyliłeś czujniki. Niektóre płyty mają odczyt 128 niezależnie od sytuacji, takie coś należy zignorować.

Wrzuć screen na jakiś inny hosting (bo obecnie widać tylko "zakaz hotlinkowania") i najlepiej z hwmonitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...