Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

herbi87

Jaki TV do konsoli?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do zakupu Tv do konsoli nowej generacji. Nie chcę wydać więcej niż 2500-3000 zł. O telewizorach z opisu słyszałem kilka pochlebnych opinii, jednak który z nich jest lepszy? A może inny model? Czy warto czekać, aż telewizory 4k będą miały osiągalne ceny? Oprócz konsoli do telewizora będzie podłączona nc+. Nie zależy mi na bajerach typu 3d, smart tv itp. Zależy mi na dobrej jakości obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu Tv do konsoli nowej generacji. Nie chcę wydać więcej niż 2500-3000 zł. O telewizorach z opisu słyszałem kilka pochlebnych opinii, jednak który z nich jest lepszy? A może inny model? Czy warto czekać, aż telewizory 4k będą miały osiągalne ceny? Oprócz konsoli do telewizora będzie podłączona nc+. Nie zależy mi na bajerach typu 3d, smart tv itp. Zależy mi na dobrej jakości obrazu.

 

 

Sam chcę kupić TV do konsoliki, jednak mój budżet to max 2k (myślę o LG 42lb671v ok 27ms Input Lag). O 4k nawet nie myśl - przy obecnych standardach nadawania (satelita, dvb-t,czy te biedne konsolki :P) .

 

Osobiście, moim nr 1 w Twoim przediale cenowym jest PHILIPS 42PFS7509.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra propozycja. Z tym 4 K to racja. Nc+ nadaje chyba tylko w hd, a nowe konsole chyba z 4K sobe nie poradzą. Ambilight robi wrażenie i... subwoofer gratis. W sumie 42'' to też nie jest mało i może nawet wystarczy. Jeśli chodzi o samą jakość obrazu- czy philips jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42PFS7509 bym nie kupił po ostatnich recenzjach, nie wiem czy przypadkiem nie kombinują żeby pozbyć się telewizorów z wadami :/. Linka chcesz? https://www.youtube.com/watch?v=clNaYqxUcQ0, co do TV to w tej cenie z dobrym input lagiem to chyba tylko LG będzie. Do Sony trzeba by dopłacić trochę. btw, co to za konsola nowej generacji? :), mówisz o graniu w chmurze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42PFS7509 bym nie kupił po ostatnich recenzjach, nie wiem czy przypadkiem nie kombinują żeby pozbyć się telewizorów z wadami :/. Linka chcesz? https://www.youtube.com/watch?v=clNaYqxUcQ0, co do TV to w tej cenie z dobrym input lagiem to chyba tylko LG będzie. Do Sony trzeba by dopłacić trochę. btw, co to za konsola nowej generacji? :), mówisz o graniu w chmurze?

 

 

Roczny link z "recenzją" innego modelu z 2012 - proszę Cię.

Jeśli nawet wady, o których Pan w tym materiale opowiada są, to nie powstały po 2 tyg, tylko były od razu (jedynie kwestia, kiedy się o nich zorientował). Kupując przez neta masz przecież prawo na 10 dniowy zwrot(a po nowym roku nawet i 14), więc jeśli TV przyjdzie i będą jakieś z nim problemy - odsyłamy i tyle. Co do serwisu philipsa - raczej standard (mało kiedy słyszy się pochlebne opinie o serwisach, gdy problem jest dość złożony).

Z resztą, na googlach jakoś nie wyskakują wyniki z problemami podanego przeze mnie TV, więc sprawa jest raczej jednostkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z Samsungiem 48h6400? Input lag na poziomie 42ms chyba nie jest zly. Konsola bedzie ps4 albo xbox one, jeszcze nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wyborze swojego telewizora do x360 wybrałem samsunga 32 cale i nawet nie interesował mnie jego model. Troche tego żałuje, bo widziałem u kolegi lepszą jakość na dopasowanych do gier TV. Polecam lepiej zapoznać się z tematem przed wyborem telewizora, bo to jednak nie jest zakup batonika za pare zł tylko inwestycja na lata. Zerknij tutaj http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-telewizor-do-konsoli-xbox-playstation/555/ żeby trochę się obeznać w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z Samsungiem 48h6400? Input lag na poziomie 42ms chyba nie jest zly. Konsola bedzie ps4 albo xbox one, jeszcze nie wiem.

 

szajsung 42ms :D sony 29ms

 

 

 

16ms

2999zł w media marku  gry na tym chodzą idealnie

Sony KDL-47W805

http://www.ceneo.pl/23335575

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiba L7453

- Rewelacyjny input lag <20ms

- Płynność

- Równe podświetlenie matrycy (strefowe)

- Dobra czerń

 

Do konsoli idealny.

 

Z h6400 dałbym sobie spokój - jeśli jesteś w stanie spojrzeć na tą koszmarną podstawę (ja bym to tylko wieszał) to w Samsungach łatwiej trafić na DSE, clouding.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat gra na sony w805b i jest zachwycony, porównywał z TV kolegów też podłączonych do ps4 i wszyscy są za sony.

 

ps. on ma 55 cali ale w805 to w805 chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...