Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacokolwiek

TP-LINK TL-WA850RE problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam usługi w sieci Vectra z urządzeniem Cisco 150Mbps. Doradzono mi w czasie montażu abym dokupił wzmacniacz sygnału lub wykorzystał stary modem tp-link do stworzenia drugiej sieci.

Przyznam,że podłączenie starego modemu tp link miało tylko troszkę lepszy sygnał ale nie zrywało. Postanowiłem dokupić repeater i umieścić go jednak w drugim pokoju a starego tp-link 54Mbps pozbyć się.

Zakupiłem model TP-LINK TL-WA850RE . Mój problem polega na tym ,że urządzenia działają jak chcą. Mamy w domu w sumie 3 komputery i 4 telefony. Cisco został zmieniony z funkcji bridge na możliwość łączenia z wieloma urządzeniami.

TP-LINK TL-WA850RE poprawnie skonfigurowany bez błędów i jest umiejscowiony jakieś 5m od Cisco. Całe mieszkanie ma 60m2 więc chyba nie o to tu chodzi. Sieć jest a za chwilę pojawia się wykrzyknik i informacja o identyfikowaniu sieci.

Dodam jeszcze ,że dla pewności skonfigurowałem extender tak abym miał widoczność z czym się łączę bezpośrednio. Extender również zaktualizowany ze strony producenta. Zależy mi na możliwości korzystania z tego extendera bo w momencie gdy działa prawidłowo to w pomieszczeniu obok gdzie prawie nie mam zasięgu WiFi z Cisco to z Extendera jest maksymalny.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zalozyles dwa takie same watki?? I tak jest burdel na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem w tym drugim że to przez przypadek i proszę o usunięcie bo sam nie wiem jak - edytuje ale nie mam opcji usuń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem podobny problem, którego niestety nie udało mi się rozwiązać (pisałem o nim z rok temu). Najnowszy soft / alternatywny soft (gargoyle) nie pomagalo i nie wiem czy cokolwiek pomoże.

 

 

Jednak na pocieszenie podpowiem, jak obeszłam problem (ale go nie rozwiązałem) - przestaw wszystkie urządzenia nadawcze w tryb pracy tylko w standardzie "G" i sprawdź czy pomogło.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...