Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blazkowicz

problem z wirusem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, mianowicie wczoraj sciagnalem plik .rar, po jego rozpakowaniu komputer zaczal dzialac strasznie powolnie, ciagle sie "laduje", nie chodzi plynnie tylko co pare sekund sie "przywiesza" na sekunde. Domyslilem siemze zawartos tego rara byla pewnie zasyfiona wiec usunalem wszystkie pliki z nim zwiazane, niestety problemmnie ustapil, skan avg nic nie znajduje. Chcialem nastepnie usunac caly folder w ktorym plik rozpakowalem, wiekszosc plikow z folderu zostala usunieta pomyslnie ale z dwoma mam problem, otoz kiedy probuje cokolwiek z nimi zrobic komputer jeszce bardziej zaczyna mulicl ladowac sie etc, jak juz uda sie wcisnac usuwanie tych plikow to po chwili ladowania wyskakuje blad : Error0x80070079: this semaphore timeout period hasmexapired. An unexpected error is keeping you from deleting this folder... Jakis pomysl jak sie tego pozbyc/usunac ten folder? Czy raczej format tylko zostaje. Avg niestety nic nie nie wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj innym programem antywirusowym - chociażby Malwarebytes Anti-Malware.

Brak również kroku z twojej strony: załącz logi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie usunac jeden z folderow za pomoca avg, ale drugi niestety jest uparty. Nic nie mozna z nim zrobic, usunac, zmienic ustawien, wejsc w folder, nic.

Anti malware rowniez nic nie wykryl. Moze jakis program stricte do usuwania, nie wyszukiwania jest?

PC tak muli ze

, zrobienie tych logow zajmie troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie usunac jeden z folderow za pomoca avg, ale drugi niestety jest uparty. Nic nie mozna z nim zrobic, usunac, zmienic ustawien, wejsc w folder, nic.

Szczegóły detekcji, co dokładnie i gdzie jest wykrywane, w jakich plikach i folderach. Nie sposób pomóc jak musimy zgadywać co i gdzie Ci się porobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...