Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fuspepro

[Zamknięty]Jakie słuchawki wybrać? Muzyka i Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar kupić nowe słuchawki nauszne ( najlepiej zamknięte ) tak do 500zł, lubię słuchać muzyki, praktycznie cały czas, głownie dubstep electro itp. To czego potrzebuje w słuchawkach to odpinany kabel ( w razie uszkodzenia można wymienić ), muszą izolowac mnie od otoczenia, dobry wygląd ( choć niekoniecznie ), mocne dźwięki i bass, muszą być trwałe i wystarczyc mi na długo. oto słuchawki które mnie interesują :

- http://allegro.pl/ak...4901792759.html

- http://www.sony.pl/e...owe/mdr-xb950ap

Wiem, że oba modele sa dobre, lecz mają swoje wady. Sony ponoć mają mocny bass bardzo, ale boję się też o inne dźwięki, mają kabel trwały nierozłączalny z słuchawkami.

Natomiast AKG mają ten kabel rozłączany, dobry dźwięk, lecz nie zakrywają całych uszy. Boję się też o ich trwałość, czy się nie połamią.

Proszę o opinie i podanie mi możliwie dobrych modeli do 500zł.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawanie linków jest bezsensowne (zwłaszcza że twoje nie mają prawa nawet zadziałać), lepiej podać nazwy modeli, bo nikt nie wie o jakie ci chodzi.

 

I niewiem po co dublujesz tematy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKG Y50 - boję sie o ich wytrzymałość, i o komfort na długie godziny

sony xb950ap - boję się o ten kabel czy się nie popsuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Sony i AKG polecilbym tak jak kolega Audio Technica ATH-M50X, jesli tylko uda ci się znaleźć je w 500 zł. Albo Ultrasone PRO-450. Ewentualnie nawet Koss Pro DJ 200.

 

Co do twoich modeli to twoje obawy są uzasadnione. Pozatym zastanawiasz się nad modelami które będą dobrze działały jedynie ze smartfonami (kabel z pilotem i jackiem TRRS) - na wszystkim innym mogą sprawiac więcej problemów niż pożytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...