Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matiir

Słuchawki do gier - 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od jakiegoś czasu przekopuję się przez różne tematy na forum poszukując słuchawek.

Potrzebuje konkretnie słuchawek do gier, do niczego innego niż grania w gry, konkretniej mówiąc gry FPS, czyli ważne dla mnie jest pozycjonowanie.

Do słuchania muzyki i ogólnego używania muzyki mam słuchawki Creative Aurvana Live! podpięte pod Audiotrak Prodigy Cube.

Nie jestem jakimś strasznym audiofilem, nie zależy mi też na tym aby na tych słuchawkach dało się robić cokolwiek innego - potrzebuje być tylko w stanie w nich grać i komunikować się z innymi, do reszty wystarczą mi CAL!'e.

Słuchawki powinny być zamknięte, rozmiaru raczej średniego i jeśli to możliwe żeby posiadały mikrofon, ale nie jest to wymagane.

Jeśli prawdą jest to co ludzie piszą o tym sztucznie generowanym 7.1, że nie jest ono zbyt pomocne to prosiłbym o jakąś propozycje słuchawek bez 7.1 uwzględniając to, że chciałbym je podpiąć do Prodigy Cube'a(ew. jakąś opinie czy ma to sens, bo ew. mogę je wpiąć w zintegrowaną kartę dźwiękową).

 

Konkretnie szukam dwóch propozycji cenowych: najlepiej jeśli słuchawki mogłyby się zamknąć w cenie między 300 - 400 zł, ale jeśli uważacie, że powinienem poczekać i zaoszczędzić trochę więcej na jakieś konkretne słuchawki w wyższej cenie to też chętnie zobaczę takie propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CALe są dobre, wykonaj ich rekabling i zmoduj je i będziesz miał świetne słuchawki.

A syberii nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SteelSeries Siberia V2

 

Polecam, cena/jakość = 10/10

 

UWAGA!

Ta osoba nie wie co mówi.

Omijaj SS szerokim łukiem. Są warte max 80zł i tylko ze względu na to, że są dość wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z headsetów Kingston HyperX Cloud aka Qpad QH-85 lub Superlux HMC631.

Ewentualnie jeszcze Qpad QH-90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z headsetów Kingston HyperX Cloud aka Qpad QH-85 lub Superlux HMC631.

Ewentualnie jeszcze Qpad QH-90.

Pomyliłeś modele

QH-90 = hyperx cloud = takstar pro80+mic

QH-85 = takstar hi2050+mic

Tak czy siak, polecasz bardzo dobre modele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem słuchawek 7.1 typu syberie nie opłaca się brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...