Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mamesynek

Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem że nie mogę odpalić aplikacji Sound Blaster X-Fi MB3 i cały czas wyskakuje mi informacja "Some components are not found. Please reinstall the application" ogólnie dźwięk chodzi jak ta lala tak samo z oprogramowaniem Realteck'a też nie ma żadnego problemu. Znalazłem na forum Gigabyte'a zresztą na stronie Mobo w dziale ze sterownikami też, informacje że aby opalić Sound Blaster X-Fi MB3 należy najpierw zainstalować stery Realteck'a a później Sound Blaster X-Fi MB3 i ja tak zrobiłem zresztą reinstalacja sterów nie pomogła nawet bios zaktualizowałem i dalej kupa, dwa dni już walczę i nie wiem co jeszcze można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ktory to temat w ostatnim czasie o sprawiajacym problemy gigaszrocie :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok problem rozwiązany, pomogło czyszczenie rejestru okazało się że w rejestrze pozostało sporo wpisów po sterownikach od mojej starej xfi extreme gamer PCI co do pana hwdp43 to swoją wypowiedzią strasznie mi pomogłeś i dzięki Ci za to. temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...