Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spirits

[Zamknięty]Nowa karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja karta nie obsługuję DirectX 11, a chciałbym pograć sobię w nowsze tytuły jak Far Cry 4 czy Nowy Assassin Creed. Moja aktualna specyfikacja:

 

Procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13 GHz

3 GB Ram DDR2

Karta Graficzna Gigabyte NVIDIA Geforce 9600GT 512 MB

Zasilacz Logic 500ATX

Płyta główna Gigabyte 945GM-S2

 

Jest to dość stary komputer jak widać, natomiast narazie chciałbym wymienić samą grafikę bo na więcej nie mam funduszy. I tak ku mojemu zaskoczeniu komputer uciągnął np. Sleeping Dogs czy Far Cry 3 na wysokich/ultra przy około 30 FPS. Z tego co się orientuje to innego procka do tej płyty głównej nie wpakuję, jak i nie więcej niż 4 GB Ramu DDR2, więc szału nie ma. I tu moje pytanie, jaką kartę graficzną mi polecicie do tego zestawu, i czy jest sens wkładać kartę DDR5 o ile wgl. taka będzie działała na tej płycie głównej ? Moge wydać do 300 zł. Załączam SS z CPU-Z, może komuś to więcej powie :)

post-509635-141908298486_thumb.png

post-509635-141908299108_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs czy Far Cry 3 na wysokich/ultra przy około 30 FPS. Z

W 800x600?

 

Aby nowe gry pokroju FC4 potrzebujesz karty z obsługą dx11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 300zł. to chyba tylko 7770 ale CPU słaby

 

5770 też by się nadało a kosztuje poniżej 200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że słaby, jak miałbym wymieniać to tylko na jakiś lepszy C2D, bo na nową płytę główną nie mam kasy.

 

Zasilacz uciągnie ? A jest jakaś alternatywa tej karty od NVIDIA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie niewygodny układ.

 

Za mało na zmianę pltformy, i bez sensu inwestować w grafikę do tak słabego procesora.

 

Spróbuj jescze raz to pochytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj na nowu komputer .Zamiast 300 potrzebujesz ze 3000 do takich nowosci jak far cry 4 czy asiasin

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi chodzić na Ultra w FHD, wystaczy 1440x900 nawet na minimalnych żeby tylko pograć w granicy 30 FPS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pograsz w farcry i asasisn na c2d a najlepsza i sensowna karta to hd7770 lub R7 250x do twojego komputera . Jesli mozesz podkrecać na tej płycue to zapodaj cpu nieco wyzszy zegar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie niewygodny układ.

 

Za mało na zmianę pltformy, i bez sensu inwestować w grafikę do tak słabego procesora.

 

Spróbuj jescze raz to pochytać.

 

Na kupno całego nowego komputera nie mam kasy, dlatego chcę kupować po kolei podzespoły, a żeby wgl. gra się włączyła to potrzebuję kartę obsługującą DirectX'a 11, a takiej nie posiadam :D

 

Nie pograsz w farcry i asasisn na c2d a najlepsza i sensowna karta to hd7770 lub R7 250x do twojego komputera . Jesli mozesz podkrecać na tej płycue to zapodaj cpu nieco wyzszy zegar

 

Właśnie sęk w tym, że na tej płycie nic nie można zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się nie pali to poczekaj, dozbieraj więcej gotówki i wtedy wszystko kup naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/karta-graficzna-geforce-650-gtx-CID99-ID8eJBZ.html#ac9d30749c

 

znalazłem blisko mojego miejsca zamieszkania, nowa, opłaca się ?

 

Znalazłem jeszczę Geforce GT 440 2 GB za 150 zł (chyba używana), która lepsza ? Oby dwie będą działały na moim PC ?

 

Proces C2D E8500 2x 3.16 będzię działał na tej płytce ? znalazłem nowy za 125 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...