Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gl0wask1d

Procesor do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki procesor polecilibyście mi do tego sprzętu

Płyta: Gigabyte 970A-D3

Grafika: XFX Radeon 7770HD 1GB

Zasilacz Croshair 450W

Ram: 4gb goodram 1600 Mhz

Mój budżet to max 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja znajde taka i5 ?

 

Pomoglibyście mi wycenić tak mniej wiecej. Ta płyte główną sprzedałbym z prockiem AMD Athlon II x2 3.0ghz.

PC mam od sierpnia tamtego roku. Nigdy nic nie kręciłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy chcesz nowy procesor czy używkę, nowego i5 2500k nie kupisz za 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nowy procek, pod twoją płytę to http://www.morele.net/procesor-amd-fx-6100-socket-am3-64bit-3-3ghz-95w-cache-14mb-box-fd6100wmgusbx-424048/ . Jest na liście obsługiwanych procesorów + musisz zrobić aktualizację do najnoszej wersji biosu swojej płytki.

 

Natomiast FX-8320 nie znajduje się na liście obsługiwanych przez twoją płytkę, więc nie wiem czy by się włączył. Ale wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozę tak chcialbym miec procesor glownie do gry w cs go zabawilbym siew intela ale boje sie jaki bedzie ten uzywany procek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozę tak chcialbym miec procesor glownie do gry w cs go zabawilbym siew intela ale boje sie jaki bedzie ten uzywany procek

Normalny, bo procesorów bez K nie da się za bardzo podkręcać i katować :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chcialem kupic z K i ta plyte asrocka i go podkrecic czy to sie nie oplaca mi ?

Ja poprostu chce grac w cs go na 1920/1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też może być jak będzie w rozsądnych pieniądzach, Q6600 działają do tej pory a ludzie je podkręcali dość mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz grać w CS GO - a teraz nie możesz grać? Nie licz na cud, że wymiana samego procesora przyniesie Ci wzrost 50fps. Karta graficzna też się kwalifikuję do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały pc jest do wymiany xd ja poprostu nie chce miec lagow po dluzszej grze i w smoku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten cały pc jest do wymiany xd ja poprostu nie chce miec lagow po dluzszej grze i w smoku :)

 

 

 

 

Więc daj na sell twojego kompa zarobisz + dodatkowo uzbierasz i wtedy złożymy Ci kompa na którym będziesz grał w Globala na Ultra detalach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...