Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mihus708

Problem z zainstalowaniem systemu na dysku SSD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj borykam się z problemem zainstalowania systemu na dysku SSD OCZ ARC100 120GB.

Jako że dysk jest nowy wczoraj do mnie dotarł, zdążyłem z w systemie win 8.1 stworzyć 1 wolumin z zarządzaniem systemu-magazyn-zarządzanie dyskami

niestety bo odpaleniu wind 8.1 z płytki pojawia się komunikat ,że nie można zainstalować systemu na dyski GPT , w internecie znalazłem info ,że trzeba odpalić w UEFI biosie ,niestety gdy wybiorę tą opcję w biosie, bios się zestartuje do momentu gdzie był dziwne..

Teraz ściągam win xp może on zadziała i potem tylko z obrazu odpale win 8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj borykam się z problemem zainstalowania systemu na dysku SSD OCZ ARC100 120GB.

Jako że dysk jest nowy wczoraj do mnie dotarł, zdążyłem z w systemie win 8.1 stworzyć 1 wolumin z zarządzaniem systemu-magazyn-zarządzanie dyskami

niestety bo odpaleniu wind 8.1 z płytki pojawia się komunikat ,że nie można zainstalować systemu na dyski GPT , w internecie znalazłem info ,że trzeba odpalić w UEFI biosie ,niestety gdy wybiorę tą opcję w biosie, bios się zestartuje do momentu gdzie był dziwne..

Teraz ściągam win xp może on zadziała i potem tylko z obrazu odpale win 8.1

Aktualizacja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...